آیین تجلیل از قهرمانان و همچنين مدال‌آوران رقابت‌های بین‌المللی ورزش دانشجویی برگزار شد – شریف

آیین تجلیل از قهرمانان و همچنين مدال‌آوران رقابت‌های بین‌المللی ورزش دانشجویی برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: آیین تجلیل از قهرمانان و همچنين مدال‌آوران رقابت‌های بین‌المللی ورزش دانشجویی برگزار شد

مراسم تجلیل و همچنين قدردانی از قهرمانان و همچنين مدال آوران رقابت های بین‌المللی ورزش دانشجویان امروز (سه‌شنبه) با حضور دکتر مجتبی صدیقی رئیس نهاد مسائل دانشجویان، محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، مدیران تربیت بدنی مراکز آموزش عالی، اعضای هیات رئیسه فدراسیون و همچنين هم‌چنین قهرمانان مدال‌آور ورزش دانشگاهی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی،
محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در آیین تجلیل و همچنين قدردانی از دست‌اندرکاران، قهرمانان و همچنين مدال‌آوران دانشجوی سال شمسي ۹۷ که در رویدادهای ورزشی موفق به کسب مدال و همچنين افتخارآفرینی برای کشورمان در میادین بین‌المللی شده‌اند با بیان اینکه فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی هر ساله این مراسم را با حمایت وزارت علوم برگزار می‌کند، گفت: اعزام‌های یونیورسیاد دانشجویی عمدتاً با فدراسیون است و همچنين سیاست ما این است که مسابقات جهانی و همچنين آسیایی را به دانشگاه‌ها و همچنين قسمت و بخش‌های مراکز عالی واگذار کنیم و همچنين در این امر نیز دانشگاه‌های تهران پیشگام بوده‌اند.
وی با تاکید بر نقش ورزش در موفقیت هر چه بیشتر دانشجویان گفت: با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری شرایط مساعد برای ادامه تحصیل قهرمانان مهیا شده است و همچنين این وزارت خانه حمایت ویژه تحصیلی از قهرمانان داشته و همچنين خواهد داشت.
دهخدا خاطرنشان کرد: در سال شمسي جاری شعار فیزو این بود که «قهرمانان ورزشکار، مدیران موفق آینده خواهند بود»؛ این شعار یعنی، دانشجویانی که در کنار تحصیل خود به ورزش می‌پردازند، تجربه و مهارت بالا‌های متنوع و گوناگون و مختلف اجتماعی را کسب می‌کنند و همچنين نسبت به سایر دانشجویان موفق‌تر خواهند بود.
وی خاطرنشان کرد: فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، عمدتاً در مسابقات جهانی و همچنين آسیایی شرکت می‌کند و همچنين در حوزه ورزش همگانی نیز فعالیت‌های خوبی را انجام داده است.
ل.م ۵۴

آیین تجلیل از قهرمانان و همچنين مدال‌آوران رقابت‌های بین‌المللی ورزش دانشجویی برگزار شد در تاریخ ۲۱ December 1397 | 6:29 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *