ایستگاه بین‌المللی مطالعات اکوسیستم منطقه ها و مناطق مرطوب در دانشگاه گیلان افتتاح شد – شریف

ایستگاه بین‌المللی مطالعات اکوسیستم منطقه ها و مناطق مرطوب در دانشگاه گیلان افتتاح شد – شریف

به نقل از شریف: ایستگاه بین‌المللی مطالعات اکوسیستم منطقه ها و مناطق مرطوب در دانشگاه گیلان افتتاح شد

ایستگاه بین‌المللی مطالعات اکوسیستم منطقه ها و مناطق مرطوب، صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و همچنين فناوری، دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان و همچنين مدیران استانی در دانشگاه گیلان به بهره‌برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این ایستگاه حاصل همکاری علمی دانشگاه گیلان و همچنين مؤسسه اکولوژی و همچنين جغرافیای شینجیانگ وابسته به آکادمی علوم چین و همچنين با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵۰ هزار دلار احداث شده است.
این ایستگاه که با هدف مطالعه اکوسیستم و همچنين تغییرات آب و همچنين هوایی در جهان راه‌اندازی شده است جمهوری اسلامی ایران را به شبکه مطالعات اقلیمی – اکولوژی خاورمیانه، آسیای مرکزی، چین و همچنين قاره آفریقا متصل می‌کند.
عضویت درشبکه ارزیابی اکولوژیک منطقه آسیا وآفریقا، مشارکت در طرح‌های کلان بین‌المللی در آینده و همچنين به ویژه موضوعات حول محور احیای جاده ابریشم، ایجاد امکان فعالیت‌های آموزشی و همچنين پژوهشی برای محققان و همچنين فراهم شدن امکان تبادل استاد و همچنين دانشجو بین کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف قاره آسیا شامل مزایای احداث این ایستگاه در دانشگاه گیلان است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

ایستگاه بین‌المللی مطالعات اکوسیستم منطقه ها و مناطق مرطوب در دانشگاه گیلان افتتاح شد در تاریخ ۲۱ December 1397 | 10:36 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *