در بحث گزینش نیروی انسانی حفظ حرمت و همچنين کرامت انسانی اشخاص از موارد و نکات حائز اهمیت به شمار می‌‎رود – شریف

در بحث گزینش نیروی انسانی حفظ حرمت و همچنين کرامت انسانی اشخاص از موارد و نکات حائز اهمیت به شمار می‌‎رود – شریف

به نقل از شریف: در بحث گزینش نیروی انسانی حفظ حرمت و همچنين کرامت انسانی اشخاص از موارد و نکات حائز اهمیت به شمار می‌‎رود

دست يار اداری مالی و همچنين مدیریت منابع و همچنين دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت علوم در نشست آموزشی فرآیند بازرسی در گزینش ویژه مدیران هسته‌های گزینش دانشگاه گفت: حضور نیروی انسانی در دانشگاه‌ها و همچنين موسسات آموزش عالی با عبور اشخاص از مسیر گزینش صورت می‌گیرد و همچنين این امر باید به گونه‌ای انجام پذیرد که کرامت و همچنين حرمت اشخاص در هر شرایطی رعایت مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور در این نشست که در محل این وزارت خانه برگزار شد با اشاره به اینکه موضوع گزینش و همچنين گزینش‌گران، بازرسی و همچنين نظارت و همچنين اظهار نظر در مورد پرونده‌های اشخاص در حوزه‌های دانشگاهی از موضوعات حساس به شمار می‌رود گفت: کار تو بسیار امر حساسی است و همچنين در صورتي که دقت مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري انجام نشود امکان اینکه خطای تو اثری طولانی در زندگی فرد داشته باشد، بسیار است و همچنين بایستی پاسخگوی رفتارها و همچنين قضاوت‌هایتان باشید.
وی به بحث آموزش در حوزه گزینش اشاره کرد و همچنين گفت: منابع انسانی در هر کشور نقش موتور پیش روی آن هم نهاد را دارد؛ لذا توجه به این موضوع که چه عواملی باعث می‌مي شود تا این موتور به خوبی کار کند و همچنين اینکه انتخاب تو برای حضور اشخاص و همچنين نیروی انسانی در خروجی آن هم نهاد‌ها هم نقش دارد، همه از مسائل مهم این حوزه به شمار می‌رود و همچنين اشخاص باید آموزش دیده وارد امر گزینش و همچنين قضاوت شوند.
دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت علوم تصریح کرد: در صورتي که اشخاص از مسیر درست گزینش شوند ما کمترین معظلات و مسائل و مشکلات را در حوزه منابع انسانی که نقش مهم در توسعه علمی کشور دارد، خواهیم داشت پس باید نهایت دقت را در این امر داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: اظهارنظرها و همچنين قضاوت‌های ما می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد و همچنين نظرات منصفانه تو روی مخاطبان می‌تواند تاثیر بهتری داشته باشد و همچنين لذا ما از همکاران‌مان در این حوزه انتظار داریم گزارشات سه ماهه، شش ماهه و همچنين سالیانه خود را به روش مرتب برای ما ارسال کنند زیرا ارسال همین گزارشات می‌تواند نشانگر تلاش‌های تو در این حوزه هم باشد.
وی به بحث الکترونیکی کردن سیستم‌های اداری اشاره کرد و همچنين افزود: بیشتر کارها در حال حاضر در قسمت و بخش گزینش به شکل دستی صورت می‌گیرد که امیدواریم بتوانیم ازسیستم‌های مطمئن و همچنين امن در سامانه‌های الکترونیکی بهره بري و استفاده کنیم و همچنين وجود کارگاه‌های آموزشی و همچنين بهره بري و استفاده از تجربیات دیگران و همچنين به کارگیری از اساتید مجرب هم می‌تواند کمک شایانی در امر بازرسی و همچنين گزینش داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: در هنگام بررسی پرونده‌های گرینشی کاهش زمان بررسی یک پرونده و همچنين تسریع در پاسخگویی‌ها بسیار مهم است و همچنين در نهایت تاکید می‌کنم که حفظ آبرو و همچنين کرامت انسان‌ها در سر لوحه کار ما باشد.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴
 

در بحث گزینش نیروی انسانی حفظ حرمت و همچنين کرامت انسانی اشخاص از موارد و نکات حائز اهمیت به شمار می‌‎رود در تاریخ ۷ December 1397 | 3:04 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *