دو طرح عمرانی دانشگاه بیرجند به بهره برداری رسید – شریف

دو طرح عمرانی دانشگاه بیرجند به بهره برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: دو طرح عمرانی دانشگاه بیرجند به بهره برداری رسید

مرکز بهداشت و همچنين درمان و همچنين رستوران مکمل دانشجویی دانشگاه بیرجند، صبح امروز (چهارشنبه)، با حضور دکتر مجتبی صدیقی رئیس نهاد مسائل دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به بهره‌برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بیرجند، احداث مرکز بهداشت و همچنين درمان (فرهیختگان) دانشگاه بیرجند با زیربنای ۵۹۱ مترمربع و همچنين با هزینه ۱۲,۱۰۰ میلیون ریال از سال شمسي ۱۳۹۵ آغاز شد و همچنين در اول اسفند ۱۳۹۷ احداث و همچنين تجهیز این مرکز به پایان رسید.
اعتبار هزینه شده در این مرکز شامل ۸,۵۰۰ میلیون ریال اعتبارات ملی و همچنين اختصاصی و همچنين ۳,۶۰۰ میلیون ریال از طریق کمک خیرین می‌باشد.
دومین پروژه افتتاحی دانشگاه بیرجند رستوران مکمل دانشجویی است که با زیربنای ۲۵۰ مترمربع و همچنين با اعتباری بالغ بر ۳,۵۰۰ میلیون ریال توسط قسمت و بخش خصوصی و همچنين اعتبارات داخلی دانشگاه به بهره‌برداری رسید.
دکتر صدیقی در سفر یک‌روزه خود به خراسان جنوبی ضمن نشست با دانشجویان دانشگاه‌های بیرجند، بزرگمهر قاینات و همچنين دانشگاه صنعتی بیرجند، پروژه‌های دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قاینات و همچنين دانشگاه صنعتی بیرجند را نیز افتتاح مي کند.
از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های رئیس نهاد مسائل دانشجویان در سفر به بیرجند می‌قدرت به جلسه بررسی وضعیت آموزش عالی در استان خراسان جنوبی که با حضور رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی برگزار می‌مي شود، اشاره کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دو طرح عمرانی دانشگاه بیرجند به بهره برداری رسید در تاریخ ۱ December 1397 | 10:57 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *