دکتر دادخواه به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان» منصوب شد – شریف

دکتر دادخواه به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر دادخواه به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان» منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر علیرضا دادخواه را به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر دادخواه آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان» منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و همچنين وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ارائه شده به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و همچنين صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمایید.
دکتر علیرضا دادخواه متولد سال شمسي ۱۳۴۶، در شهرستان قاین استان خراسان جنوبی، دارای مدرک دکترای اکوفیزیولوژی گیاهی از دانشگاه نیوکاسل انگلستان و همچنين استاد پایه ۳۶ مجتمع آموزش عالی شیروان است.
از سوابق اجرایی و همچنين مدیریتی وی می‌قدرت به دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع و همچنين رئیس دانشکده کشاورزی مجتمع آموزش عالی شیروان، دبیر کمیته منتخب و همچنين مدیر تيم تولیدات گیاهی این مجتمع اشاره کرد.
دکتر دادخواه چاپ بیش از ۶۰ مقاله در مجلات معتبر علمی – پژوهشی داخلی و همچنين بین‌المللی، ارائه ۳۰ مقاله در کنفرانس‌های داخلی و همچنين خارجی، راهنمایی و همچنين مشاوره ۲۵ پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنين پژوهشگر برتر استان خراسان شمالی در سال شمسي ۱۳۹۷ را در کارنامه علمی و همچنين پژوهشی خود دارد.
وزیر علوم همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های دکتر محمد خیرخواه رئیس سابق مجتمع آموزش عالی شیروان در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر دادخواه به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان» منصوب شد در تاریخ ۱۳ December 1397 | 2:22 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *