دکتر غلامی با وزیر آموزش و همچنين فرهنگ جمهوری قبرس دیدار و همچنين گفت‌گو می‌کند – شریف

دکتر غلامی با وزیر آموزش و همچنين فرهنگ جمهوری قبرس دیدار و همچنين گفت‌گو می‌کند – شریف

به نقل از شریف: دکتر غلامی با وزیر آموزش و همچنين فرهنگ جمهوری قبرس دیدار و همچنين گفت‌گو می‌کند

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری فردا (۴ اسفندماه) با دکتر کوستاس چامپیورائوس، وزیر آموزش و همچنين فرهنگ جمهوری قبرس دیدار و همچنين درخصوص راهکارهای گسترش همکاری‌های علمی بین‌المللی گفت‌گو و همچنين تبادل نظر می‌کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر چامپیورائوس به دعوت رسمی دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری کشورمان به ایران سفر می‌کند.
امضای تفاهم‌نامه همکاری وزارت علوم با وزارت آموزش و همچنين فرهنگ جمهوری قبرس، دیدار و همچنين گفت‌وگو با رؤسای دانشگاه‌های تهران و همچنين شهید بهشتی، بازدید از پارک علم و همچنين فناوری پردیس و همچنين همچنین مرکز اسناد و همچنين کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر آموزش و همچنين فرهنگ جمهوری قبرس در سفر به تهران است.
دیدار و همچنين گفت‌وگو با دست يار علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری، مسئولان وزارت بهداشت، درمان و همچنين آموزش پزشکی و همچنين دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سفر دکتر کوستاس چامپیورائوس به کشورمان می‌باشد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر غلامی با وزیر آموزش و همچنين فرهنگ جمهوری قبرس دیدار و همچنين گفت‌گو می‌کند در تاریخ ۳ December 1397 | 7:38 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *