دکتر پالیزبان به سمت «رئیس مرکز حراست» منصوب شد – شریف

دکتر پالیزبان به سمت «رئیس مرکز حراست» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر پالیزبان به سمت «رئیس مرکز حراست» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، در حکمی، دکتر محسن پالیزبان را به سمت «رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر پالیزبان آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد و همچنين تجارب ارزنده جناب‌عالی، به مدت چهار سال شمسي به سمت «رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری» منصوب می‌شوید.
امیدوارم با تلاش تو، بر اساس اهداف و همچنين سیاست‌های حکومت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی، همچنین بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، پژوهشگران و همچنين کارشناسان محترم، جلب مشارکت دانشگاهیان و همچنين دانشجویان عزیز و همچنين هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌هایی مؤثر بردارید.
انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين توجه ویژه به رعایت کرامت و همچنين حرمت دانشگاهیان در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت انضباط و همچنين قانون‌مداری در دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزشی و همچنين پژوهشی با اتکال به خداوند متعال موفق باشید.
وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های دکتر داریوش سلیمی رئیس سابق مرکز حراست وزارت علوم، در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر پالیزبان به سمت «رئیس مرکز حراست» منصوب شد در تاریخ ۲۵ December 1397 | 9:58 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *