رونمایی از پوستر و همچنين سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی – شریف

رونمایی از پوستر و همچنين سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی – شریف

به نقل از شریف: رونمایی از پوستر و همچنين سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی

پوستر و همچنين سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و همچنين آسیب‌های اجتماعی صبح امروز (چهارشنبه) با حضور دکتر غلامرضا غفاری دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در محل این وزارت خانه رونمایی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و همچنين آسیب‌های اجتماعی توسط معاونت فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، به میزبانی دانشگاه مازندران و همچنين با مشارکت نهاد مسائل اجتماعی کشور، وزارت بهداشت، درمان و همچنين آموزش پزشکی کشور و همچنين انجمن‌های علمی جامعه‌شناسی ایران، مددکاران اجتماعی ایران و همچنين روان‌شناسی اجتماعی برگزار می‌مي شود.
این جشنواره ملی با هدف توجه و همچنين اهتمام بیشتر دانشگاهیان نسبت به شناخت مسائل و همچنين آسیب‌های اجتماعی، تشویق دانشجویان به انجام پژوهش پیرامون مسائل فرهنگی و همچنين اجتماعی جامعه و همچنين دانشگاه و همچنين بهره‌گیری از نتایج و همچنين یافته‌های پایان‌نامه‌های دانشجویی به منظور ارائه راه‌حل برای کاهش آسیب‌های اجتماعی برگزار خواهد شد.
مسائل و همچنين آسیب‌های اجتماعی، مسائل و همچنين آسیب‌های اجتماعی ازدواج و همچنين خانواده، مسائل اجتماعی و همچنين فرهنگی نظام آموزش عالی کشور و همچنين ناهنجاری‌های فردی و همچنين اجتماعی مرتبط در فضای مجازی محورهای جشنواره محورهای این همایش را تشکیل می‌دهند.
دانشجویان کارشناسی ارشد و همچنين دکترا که از ابتدای سال شمسي ۱۳۹۰ به تا حال از رساله‌های خود دفاع نموده اند، امکان مشارکت در این جشنواره را خواهند داشت و همچنين مهلت ارسال آثار تا ۲۵ فروردین ماه سال شمسي آینده می‌باشد.
علاقه‌مندان جهت دریافت فراخوان این جشنواره ملی و همچنين کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به آدرس الکترونیکی https://farhangi.msrt.ir/fa/news/45794 رفت و آمد و مراجعه کنند؛ این سامانه امکان مشارکت و همچنين بارگذاری پایان‌نامه‌ها را فراهم کرده است.
همچنین در این آیین از نشریه الکترونیکی دوماهنامه «نامه فرهنگی» نیز رونمایی گردید.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

رونمایی از پوستر و همچنين سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در تاریخ ۱ December 1397 | 10:02 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *