ساختمان پارک علم و همچنين فناوری کهگیلویه و همچنين بویراحمد به بهره‌برداری رسید – شریف

ساختمان پارک علم و همچنين فناوری کهگیلویه و همچنين بویراحمد به بهره‌برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: ساختمان پارک علم و همچنين فناوری کهگیلویه و همچنين بویراحمد به بهره‌برداری رسید

ساختمان پارک علم و همچنين فناوری استان کهگیلویه و همچنين بویراحمد با حضور مدیر کل دفتر سیاست‌گذاری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسائل فناوری وزارت علوم، استاندار کهگیلویه و همچنين بویراحمد و همچنين برخی مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری صدا و همچنين سیما، دکتر مهدی کشمیری مدیر کل دفتر سیاست‌گذاری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسائل فناوری وزارت علوم در این آیین اظهار داشت: پارک‌های علم و همچنين فناوری و همچنين شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند در زمینه اشتغال و همچنين ایجاد ثروت نقش زیادی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه این وزارت خانه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه‌ای برای رونق پارک‌های علم و همچنين فناوری و همچنين شرکت‌های دانش بنیان در سراسر کشور دارد، افزود: باید مسئولان در کهگیلویه و همچنين بویراحمد کمک کنند تا پارک علم وفناوری هرچه سریع‌تر به جایگاهی ایده‌ال برسد.
دکتر هاشمی رئیس پارک علم و همچنين فناوری کهگیلویه و همچنين بویراحمد گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت هزار و همچنين ۱۳۵ متر مربع و همچنين با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و همچنين ۹۷۰ میلیون تومان ساخته شده است.
وی افزود: با بهره‌برداری و همچنين تجهیز ساختمان پارک علم و همچنين فناروری استان و همچنين مستقر شدن چندین شرکت دانش بنیان در آن هم برای ۱۳۰ فرد يا شخص کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل ایجاد شد.
در ادامه احمدی استاندار کهگیلویه بویراحمد نیز با اشاره به اینکه باید از ظرفیت نخبگان و همچنين جوانان بااستعداد در پارک‌های علم و همچنين فناوری و همچنين شرکت‌های دانش بنیان بهره بري و استفاده کرد، گفت: کهگیلویه و همچنين بویراحمد دارای نیروی انسانی جوون و همچنين مستعد بوده که باید با تهیه نقشه مناسب و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مطلوب از این ظرفیت به خوبی بهره بري و استفاده مي شود.
وی افزود: با ایجاد شرکت‌های دانش بنیان ضمن تقویت همکاری‌های دانشگاه و همچنين صنعت می‌قدرت زمینه رشد و همچنين توسعه همه جانبه استان را فراهم آورد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

 

ساختمان پارک علم و همچنين فناوری کهگیلویه و همچنين بویراحمد به بهره‌برداری رسید در تاریخ ۲۸ December 1397 | 7:29 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *