سومین جلسه کارگروه پشتیبانی از اقتصاد مقاومتی و همچنين مقابله با تحریم‌ها در آموزش عالی برگزار شد – شریف

سومین جلسه کارگروه پشتیبانی از اقتصاد مقاومتی و همچنين مقابله با تحریم‌ها در آموزش عالی برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: سومین جلسه کارگروه پشتیبانی از اقتصاد مقاومتی و همچنين مقابله با تحریم‌ها در آموزش عالی برگزار شد

سومین جلسه کارگروه پشتیبانی از اقتصاد مقاومتی و همچنين مقابله با تحریم‌ها در آموزش عالی، در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری درخصوص سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، پیرو ابلاغ مقام عالی وزارت به دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع در خصوص تشکیل کارگروه پشتیبانی از اقتصاد مقاومتی و همچنين مقابله با تحریم‌ها در آموزش‌عالی، این کارگروه به ریاست دکتر محمدتقی نظرپور تشکیل و همچنين دبیر و همچنين سایر اعضای منتخب منصوب شدند.
همچنین طی جلساتی که در این خصوص برگزار شد اهم اهداف و همچنين چارچوب فعالیت آن هم مشخص و همچنين نسبت به تطابق دستورالعمل‌های موجود با نقل از‌های دریافتی از دانشگاه‌ها پیرو بخشنامه اخیر وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با موضوع تدابیر راهبردی برای کاهش آثار تحریم‌ها بر مسائل کیفی و همچنين فعالیت دانشگاها و همچنين مراکز پژوهشی و همچنين فناوری اقدام شد.
در ادامه مقرر شد جلسات فوق به صورت هر دو هفته یکبار تشکیل و همچنين اعضا نظرات، پیشنهادات و همچنين نقل از‌هایی از فعالیت‌ها و همچنين پیشرفت‌ها را مطرح نمایند.
ل.م ۵۴

سومین جلسه کارگروه پشتیبانی از اقتصاد مقاومتی و همچنين مقابله با تحریم‌ها در آموزش عالی برگزار شد در تاریخ ۱۵ December 1397 | 10:17 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *