سی و همچنين دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به کسب و کار خود پایان داد – شریف

سی و همچنين دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به کسب و کار خود پایان داد – شریف

به نقل از شریف: سی و همچنين دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به کسب و کار خود پایان داد

در آیین اختتامیه سی و همچنين دومین جشنواره بین المللی خوارزمی که امروز (دوشنبه) با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دکتر سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، از برگزیدگان این دوره از جشنواره تجلیل به عمل آمد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این آئین از استاد پرویز دوامی به عنوان برگزیده ویژه در تيم مواد و همچنين متالورژی و همچنين انرژی‌های نو با طرح نقش مؤثر در توسعه نظری و همچنين کاربردی مهندسی مواد و همچنين متالورژی در ایران تقدیر شد.
همچنین دکتر حسین بهاروند رتبه اول پژوهش‌های بنیادی را در تيم تخصصی زیست فناوری‌ و همچنين علوم پایه پزشکی با طرح تمایز و همچنين فناوری سلول‌های بنیادی برای بهره بري و استفاده در پزشکی بازساختی قلب و همچنين کبد به دست آورد.
دکتر داریوش طلایی رتبه اول پژوهش‌های کاربردی در تيم هنر با طرح نوتار و همچنين مهندس حمیدرضا نصیری با طرح با طرح پرتونگار مرئی سیالات و همچنين ریزذرات رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی را کسب کردند.
دکتر محمود مهرداد شکریه رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی را در تيم تخصصی مکانیک با طرح تقویت مخازن فرسوده نفتی با فناوری کامپوزیت به دست آورد.
همچنین طرح کنترل کننده دیجیتال مغناطیسی، دکتر مهدی ترابیان اصفهانی و همچنين مهندس نوید سدری رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی در تيم تخصصی برق و همچنين کامپیوتر و همچنين طرح جاروی صنعتی توربو وکیوم، مهندس رضا بیژن زاده و همچنين مهندس سعید بیژن زاده رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی در تيم تخصصی مکانیک را کسب کردند.
دکتر محمد درعلی با طراحی و همچنين ساخت گاورنرهای نیروگاه‌های آبی رتبه اول طرح‌های توسعه‌ای، تيم تخصصی مکانیک و همچنين طرح استحصال فلز نیکل از کاتالیست های مستعمل نیکل دار به روش احیای الکتریکی نیز رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای تيم تخصصی فناوری‌های شیمیایی را به دست آورند.
همچنین طرح تجاری سازی سامانه‌های انتقال نوری SDH، به عنوان برگزیده موفق در تولید ملی معرفی و همچنين تقدیر شد.
در قسمت و بخش برگزیدگان بین‌المللی نیز طرح «مطالعه عملکرد پروتئین‌ها با بهره بري و استفاده از روش اسپکترومتریجرمی و همچنين پروتومیکس، پروفسور جان یتس از آمریکا برگزیده در قسمت و بخش پژوهش‌های بنیادی در تيم تخصصی زیست فناوری و همچنين علوم پایه پزشکی، طرح درک پاتوبیولوژی آسم و همچنين اختلالات مرتبط، پروفسور استفان هلگیت از انگلستان در قسمت و بخش پژوهش‌های بنیادی در تيم تخصصی علوم پزشکی، طراحی و همچنين توسعه مواد مزوپور جهت دار به منظور بهره بري و استفاده در کاتالیست ها، سنسورها و همچنين محیط زیست، پروفسور دانگ یوآنژائو از چین در قسمت و بخش پژوهش‌های کاربردی در تيم تخصصی مواد، متالورژی و همچنين انرژی‌های نو مورد تقدیر قرار گرفتند.
طرح سامانه تصویربرداری پیشرفته ترکیبی PET/MRI، پروفسور حبیب زایدی از سوئیس در قسمت و بخش طرح‌های توسعه‌ای در تيم تخصصی برق و همچنين کامپیوتر، طرح زیست شناسی و همچنين طب فشارهای روحی و همچنين اختلالات مرتبط، پرفسور جرج کروسوس از یونان در قسمت و بخش طرح‌های توسعه‌ای در تيم تخصصی زیست فناوری و همچنين علوم پایه پزشکی و همچنين طرح توسعه فناوری نانوسیم‌های نیمه هادی برای تبدیل و همچنين ذخیره انرژی، پرفسور پی دانگ یانگ از آمریکا در قسمت و بخش اختراع و همچنين نوآوری در تيم تخصصی فناوری نانو از دیگر برگزیدگان بین‌المللی این دوره از جشنواره بودند.
ل.م۵۴/
 

سی و همچنين دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به کسب و کار خود پایان داد در تاریخ ۱۳ December 1397 | 12:21 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *