ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ رفت و آمد و مراجعه به دانشگاهیان – شریف

ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ رفت و آمد و مراجعه به دانشگاهیان – شریف

به نقل از شریف: ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ رفت و آمد و مراجعه به دانشگاهیان

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در ادامه سفر به استان یزد در جریان دیدار با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و همچنين امام و پيشوا جمعه یزد، بر ضرورت نهادینه شدن فرهنگ رفت و آمد و مراجعه به دانشگاهیان تاکید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی طی چهل ساله قبل، اظهار کرد: خوشبختانه امروز در حوزه نیروی انسانی متخصص، ایران اسلامی هیچ کمبودی ندارد.
وی عدم توسعه دیگر قسمت و بخش‌های کشور متناسب با قسمت و بخش دانشگاهی را یکی از مهم‌ترین دلایل بیکاری فارغ التحصیلان دانست و همچنين افزود: خوشبختانه سطح کمی و همچنين کیفی دانشگاه کشور مطلوب و همچنين قابل دفاع است.
وزیر علوم رشد و همچنين توسعه علمی را اولویت اول جامعه دانشگاهی کشور دانست و همچنين گفت: رویکردهای جدید برای بهره بري و استفاده از علم و همچنين فناوری شامل اقدامات در دستور کار وزارت علوم است.
دکتر غلامی در ادامه با اشاره به دستاوردهای وزرات دفاع، تصریح کرد: بسیاری از دستاوردهای نیروهای مسلح با مشارکت دانشگاهیان بررسي کننده و پروهشگر شده است.
وزیر علوم در ادامه با بیان اینکه تحقیقات نشان می‌دهد که خوشبختانه اکثر دانشجویان متعهد خواهند بود، گفت: نهادینه شدن فرهنگ رفت و آمد و مراجعه به دانشگاهیان و همچنين بهره بري و استفاده از کارشناسان حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف ضروری است.
وی تصریح کرد: طرح ساماندهی آموزش عالی در وزارت علوم نهایی شده و همچنين کیفی سازی و همچنين هدفمند کردن واحدهای آموزش عالی شامل اهداف وزارت علوم در ساماندهی طرح آموزش عالی است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ رفت و آمد و مراجعه به دانشگاهیان در تاریخ ۱ December 1397 | 9:37 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *