طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی کشور از سال شمسي آینده آغاز می مي شود – شریف

طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی کشور از سال شمسي آینده آغاز می مي شود – شریف

به نقل از شریف: طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی کشور از سال شمسي آینده آغاز می مي شود

دکتر منصورغلامی،وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در نشست شورای دانشگاه میبد با بیان اینکه تمام مراکز آموزش عالی کشور پایش شده اند،گفت: طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی کشور از سال شمسي آینده آغاز می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر غلامی با بیان اینکه مسئولان و همچنين دست اندرکاران مسائل کشور باید با نگاهی واقعه بینانه عملکرد دانشگاه ها را ارزیابی کنند، اظهار داشت: در برهه ای از زمان بدون توجه به مباحث نرم افزاری تعداد زیادی دانشگاه در کشور ایجاد شده و همچنين همین موضوع ضرورت اجرای طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی را برای توسعه این مراکز، بیش از پیش و همچنين دوچندان کرده است.

وزیر علوم کیفی سازی آموزش عالی با هدف ارتقای ظرفیت مراکز آموزشی را شامل اولویت های جدی وزارت علوم دانست و همچنين افزود: طبق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های انجام شده برای تمام دانشگاه ها و همچنين مراکز علمی کشور ماموریت های ویژه تعریف می مي شود.

دکترغلامی با بیان اینکه طرح اولیه ساماندهی آموزش عالی آماده شده است, تصریح کرد: در نظر داریم این طرح را در سال شمسي آینده در سطح کشور اجرایی کنیم.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی کشور از سال شمسي آینده آغاز می مي شود در تاریخ ۲ December 1397 | 6:47 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *