لزوم تداوم بدون وقفه فرصت مطالعاتی دانشجویان مقطع دکترا در سال شمسي آینده – شریف

لزوم تداوم بدون وقفه فرصت مطالعاتی دانشجویان مقطع دکترا در سال شمسي آینده – شریف

به نقل از شریف: لزوم تداوم بدون وقفه فرصت مطالعاتی دانشجویان مقطع دکترا در سال شمسي آینده

رییس نهاد مسائل دانشجویان وزارت علوم با اشاره به برگزاری فرصت مطالعاتی دانشجویان مقطع دکترا تا پایان سال شمسي، بر لزوم پیگیری آن هم برای سال شمسي آینده نیز تاکید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مجتبی صدیقی در بیست و همچنين هفتمین جشنواره تجلیل از دانشجویان نمونه کشور که عصر امروز در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، به تشریح جزئیات شرکت‌کنندگان در این جشنواره پرداخت و همچنين اظهار داشت: در این جشنواره ۲۷ فرد يا شخص از وزارت علوم شرکت کردند که ۲۰ فرد يا شخص از آن هم از مقطع دکترا، ۲ فرد يا شخص از مقطع کارشناسی ارشد و همچنين ۵ فرد يا شخص از مقطع کارشناسی بودند.
وی به تعداد شرکت‌کنندگان در هر رشته اشاره کرد و همچنين افزود: ۱۰ فرد يا شخص از تيم علوم انسانی، ۳ فرد يا شخص تيم علوم پایه، ۸ فرد يا شخص در تيم مهندسی، ۳ فرد يا شخص در تيم کشاورزی، ۳ فرد يا شخص در تيم هنر حضور داشتند و همچنين ۳ فرد يا شخص دیگر نیز در مقطع دکترا شایسته تقدیر معرفی شدند.
دکتر صدیقی ادامه داد: بیش از ۱۲۰۰ فرد يا شخص برای شرکت در این جشنواره متقاضی بودند که در نهایت ۴۰ فرد يا شخص از آنها انتخاب شدند.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان به تعداد شرکت‌کنندگان هر دانشگاه اشاره کرد و همچنين گفت: از دانشگاه الزهرا (س) ۱ فرد يا شخص، تبریز ۱ فرد يا شخص، شهید رجایی ۱، فرد يا شخص، تربیت مدرس ۳ فرد يا شخص، تهران ۲ فرد يا شخص، خوارزمی ۱ فرد يا شخص، با هنر، شهید بهشتی، مدنی آذربایجان، صنعتی امیرکبیر و همچنين صنعتی شریف، علامه طباطبایی و همچنين فردوسی مشهد نیز هر کدام ۱ فرد يا شخص، دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی ۲ فرد يا شخص، فرهنگیان ۱ فرد يا شخص و همچنين کردستان ۲ فرد يا شخص به عنوان برگزیدگان در این جشنواره حضور دارند.
دکتر صدیقی مطرح کرد: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است، دانشگاه‌هایی که در رشته‌های تخصصی فعالیت می‌کنند، به دلیل داشتن یک تيم تنها یک فرد يا شخص از آنها به مراحل نهایی راه پیدا می‌کند.
وی عنوان کرد: از وزارت بهداشت، درمان و همچنين آموزش پزشکی نیز ۲۰۰۷ فرد يا شخص برای شرکت در این جشنواره ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۴۷۰ فرد يا شخص دانشگاهی، ۱۶۰ فرد يا شخص کشوری بودند که در نهایت ۱۳ فرد يا شخص از آن هم‌ها به مرحله نهایی راه یافتند و همچنين ۳ فرد يا شخص نیز شایسته تقدیر معرفی شدند که از این تعداد، پنج فرد يا شخص از دکترای تخصصی، ۳ فرد يا شخص از دکترای حرفه‌ای و همچنين ۲ فرد يا شخص کارشناسی ارشد و همچنين ۲ فرد يا شخص دیگر نیز از مقطع کارشناسی در این رقابت‌ها حضور داشتند.
دست يار وزیر علوم با اشاره به تعداد شرکت‌کنندگان هر دانشگاه گفت: ۲ فرد يا شخص از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ۱ فرد يا شخص از دانشگاه شهرکرد، ۱ فرد يا شخص از دانشگاه اصفهان، ۳ فرد يا شخص از دانشگاه یزد، یک فرد يا شخص از دانشگاه قزوین در این رقابت‌ها شرکت کردند که دانشگاه تبریز به دلیل وجود شرکت‌کنندگان بیشتر، قابل توجه بود.
دکتر صدیقی در ادامه به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری اشاره کرد و همچنين افزود: این فرصت مطالعاتی تا پایان سال شمسي دنبال می‌مي شود و همچنين باید برای سال شمسي آینده نیز این فرصت‌ها را بدون وقفه ادامه دهیم.
ز.ح ۷۴/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

لزوم تداوم بدون وقفه فرصت مطالعاتی دانشجویان مقطع دکترا در سال شمسي آینده در تاریخ ۶ December 1397 | 10:25 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *