نخستین نشست کمیته همکاری علمی و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين شورای علم و همچنين فناوری ترکیه برگزار شد – شریف

نخستین نشست کمیته همکاری علمی و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين شورای علم و همچنين فناوری ترکیه برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: نخستین نشست کمیته همکاری علمی و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين شورای علم و همچنين فناوری ترکیه برگزار شد

اولین نشست کمیته همکاری علمی و همچنين فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين شورای علم و همچنين فناوری ترکیه(توبیتاک) به ریاست دکتر حسین سالار آملی، قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین‌الملل و همچنين رئیس مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی و همچنين دکتر حسن ماندال، رییس توبیتاک ترکیه در دانشگاه تبریز برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، حمایت از انجام طرح‌های تحقیقاتی مشترک، تبادل استاد و همچنين دانشجو برای دوره‌های کوتاه مدت آموزشی و همچنين پژوهشی و همچنين استاد راهنمای مشترک، محورهایی بود که دو طرف در مورد آنها به تبادل نظر پرداختند.
همچنین در این نشست، دانشگاه تبریز از طرف جمهوری اسلامی ایران و همچنين دانشگاه گبزه از طرف ترکیه، به عنوان مسئول پیگیری توافقات معرفی شدند.
بر اساس مذاکرات و همچنين توافقات اولیه نشست، مقرر شد فراخوان طرح‌های مشترک تحقیقاتی در شهریور ۱۳۹۸ اعلان مي شود.
گفتنی است رئیس دانشگاه تبریز، دست يار پژوهشی و همچنين مدیر بین‌الملل دانشگاه تبریز، دست يار بین الملل دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و همچنين کارشناس میز ترکیه مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی به عنوان اعضای کمیته طرف ایرانی و همچنين دکتر ابراهیم ارسلان، رئیس اداره روابط دو و همچنين چندجانبه توبیتاک، سرکنسول ترکیه در تبریز به عنوان اعضای کمیته طرف ترکیه، روسای کمیته را همراهی می‌کنند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

نخستین نشست کمیته همکاری علمی و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين شورای علم و همچنين فناوری ترکیه برگزار شد در تاریخ ۲۵ December 1397 | 3:28 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *