وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به خوزستان سفر می‌کند – شریف

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به خوزستان سفر می‌کند – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به خوزستان سفر می‌کند

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری فردا (سه‌شنبه)، به منظور شرکت در “دومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور” و همچنين افتتاح پروژه عمرانی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول به استان خوزستان سفر می کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، بهره‌برداری از پروژه عمرانی “مرکز پژوهشی جندی شاپور” و همچنين همچنین شرکت در آیین دومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور و همچنين رونمایی از کتب این کنگره، شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در این سفر است.

دومین کنگره بین المللی جندی شاپور هفتم و همچنين هشتم اسفندماه با محوریت بررسی تاریخی و همچنين جغرافیایی جندی شاپور، جندی شاپور در جایگاه کتاب‌های پزشکی، جندی شاپور در دوره اسلامی، جندی شاپور از منظر باستان شناسی و همچنين معماری و همچنين شهرسازی جندی شاپور، مکتب پزشکی و همچنين بررسی تاریخ علمی این دانشگاه تاثیر آن هم در جهان به میزبانی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار می مي شود.

گفتنی است با توجه به سابقه تاسیس ۱۷۵۰ ساله دانشگاه باستانی جندی‌شاپور دزفول، سوم نوامبر ۲۰۱۷ این دانشگاه در فهرست یونسکو ثبت شد.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به خوزستان سفر می‌کند در تاریخ ۶ December 1397 | 9:11 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *