استمهال ۲ ساله بازپرداخت وام‌های دانشجویی منطقه ها و مناطق سیل‌زده/ پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان سیل‌زده – شریف

استمهال ۲ ساله بازپرداخت وام‌های دانشجویی منطقه ها و مناطق سیل‌زده/ پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان سیل‌زده – شریف

به نقل از شریف: استمهال ۲ ساله بازپرداخت وام‌های دانشجویی منطقه ها و مناطق سیل‌زده/ پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان سیل‌زده

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از استمهال ۲ ساله بازپرداخت وام‌های دانشجویی دانشجویان ساکن در منطقه ها و مناطق سیل زده کشور خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، ذوالفقار یزدان‌مهر ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های قربانیان سیل اخیر در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف کشور با آنان ابراز همدردی کرد.
وی افزود: با عنایت به تاکید دکتر غلامی مقام عالی علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين به منظور کاهش دغدغه دانشجویان آسیب‌دیده و همچنين به دلیل عدم بضاعت مالی دانش‌آموختگان منطقه ها و مناطق دچار سیل برای بازپرداخت اقساط سررسید شده، بر اساس مصوبه هیات امنای صندوق مقرر شد بازپرداخت وام‌های این دسته از دانش‌آموختگان با تایید دبیر منطقه مربوطه و همچنين استانداری و همچنين یا فرمانداری منطقه آسیب‌دیده حداکثر تا ۲ سال شمسي به تعویق بیفتد.
رییس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان ساکن در منطقه ها و مناطق سیل‌زده خبر داد و همچنين افزود: برای کمک و همچنين مساعدت به دانشجویان ساکن در منطقه ها و مناطق سیل‌زده مبلغ ۲۰ میلیون ریال به عنوان تسهیلات قرض‌الحسنه حوادث غیر‌مترقبه به دانشجویان متقاضی پرداخت می‌گردد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

استمهال ۲ ساله بازپرداخت وام‌های دانشجویی منطقه ها و مناطق سیل‌زده/ پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان سیل‌زده در تاریخ ۱۹ January 1398 | 1:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *