ایجاد رفاه بیشتر برای دانشجویان؛ از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم/اولین مسئولیت دانشگاه‌ها رفع معظلات و مسائل و مشکلات استان و همچنين کشور است – شریف

ایجاد رفاه بیشتر برای دانشجویان؛ از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم/اولین مسئولیت دانشگاه‌ها رفع معظلات و مسائل و مشکلات استان و همچنين کشور است – شریف

به نقل از شریف: ایجاد رفاه بیشتر برای دانشجویان؛ از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم/اولین مسئولیت دانشگاه‌ها رفع معظلات و مسائل و مشکلات استان و همچنين کشور است

دکتر مجتبی صدیقی دست يار وزیر و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان در بازدید از دانشگاه‌های استان قم، ایجاد رفاه هر چه بیشتر برای دانشجویان را از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دانست.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی قم، دکتر صدیقی در بازدید و همچنين افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه صنعتی قم ضمن اشاره به پیشرفت‌های علمی و همچنين پژوهشی این دانشگاه در حال توسعه اظهار داشت: امروز معظلات و مسائل و مشکلات کشور با حضور جوانان به ویژه قشر دانشگاهی حل می مي شود. درحال حاضربستر حرکت و همچنين پیشرفت برای جوانان فراهم شده است.
وی گفت: وجود بیش از سی دانشگاه و همچنين موسسه آموزش عالی در استان قم یکی از افتخارات آن هم محسوب می مي شود. طی مذاکرات گرفته شده با مسئولین استان به ویژه دکتر سرمست استاندار قم دانشگاه ها باید در رفع معظلات و مسائل و مشکلات استان دخیل باشند.در واقع اولین مسئولیت دانشگاه ها به ویژه در استان قم رفع معظلات و مسائل و مشکلات استان و همچنين کشور است.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که با رشد و همچنين توسعه آموزش عالی، وارد شدن جوانان به دانشگاه دیگر رویا یا آرزوی دست نیافتنی نیست.
دکتر صدیقی تصریح کرد: ارتقای سطح کیفی خوابگاه‌های دانشجویی، صنعتی شدن آشپزخانه و همچنين تجهیز سالن های ورزشی دانشگاه ها از اقدامات گرفته شده وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری جهت رفاه حال دانشجویان است.
افتتاح ساختمان جدید دانشکده فنی و همچنين مهندسی، کارگاه‌های مهندسی پلیمر، مهندسی عمران ،هیدرولیک و همچنين مکانیک سیالات و همچنين دیتا سنتر و همچنين مرکز محاسبات سریع (HPC) دانشگاه صنعتی قم شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های سفر یک روزه دست يار وزیر و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان به استان قم بود.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

ایجاد رفاه بیشتر برای دانشجویان؛ از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم/اولین مسئولیت دانشگاه‌ها رفع معظلات و مسائل و مشکلات استان و همچنين کشور است در تاریخ ۳۰ January 1398 | 8:09 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *