حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی در یونیورسیاد دانشجویان جهان قطعی شد – شریف

حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی در یونیورسیاد دانشجویان جهان قطعی شد – شریف

به نقل از شریف: حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی در یونیورسیاد دانشجویان جهان قطعی شد

حضور کاروان ورزشی ایران در سی‌امین یونیورسیاد دانشجویان جهان در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و همچنين تیراندازی با کمان قطعی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، اولین نشست هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در سال شمسي ۱۳۹۸ با موضوع چگونگی حضور کاروان ورزشی ایران در سی‌امین یونیورسیاد دانشجویان جهان با حضور کلیه اعضا در محل فدراسیون برگزار شد.
دکتر دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در این نشست، ضمن تبریک سال شمسي نو و همچنين اعیاد شعبانیه، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فدراسیون در خصوص رقابت‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان ارائه کرد و همچنين در ادامه اعضای هیئت رئیسه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص فعالیت‌های فدراسیون پرداختند.
با تصمیم هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با تاکید بر کاروان کیفی، تیم‌های دانشجویی ایران در چهار رشته تکواندو (کیورگی و همچنين پومسه)، والیبال، تیروکمان (کامپوند) و همچنين تیراندازی حضورشان قطعی شد و همچنين درخصوص رشته دوومیدانی مقرر شد بعد از بررسی رکوردهای مسابقات آتی که هفته آینده برگزار می مي شود در صورتی که بتوانند رکوردهای مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را کسب کنند به مسابقات اعزام شوند.
سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ لغایت ۲۳ تیرماه ماه در شهرستان ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌مي شود.
ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی در یونیورسیاد دانشجویان جهان قطعی شد در تاریخ ۲۶ January 1398 | 3:15 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *