دانشجویان فعال کانونی منطقه ها و مناطق سیل‌زده در امدادرسانی به سیل‌زدگان کوشا باشند – شریف

دانشجویان فعال کانونی منطقه ها و مناطق سیل‌زده در امدادرسانی به سیل‌زدگان کوشا باشند – شریف

به نقل از شریف: دانشجویان فعال کانونی منطقه ها و مناطق سیل‌زده در امدادرسانی به سیل‌زدگان کوشا باشند

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در پیامی ضمن ابراز تأسف و همچنين همدردی با سیل‌زدگان روزهای اخیر، از عموم دانشجویان فعال در کانون‌های هلال احمر، امداد و همچنين نجات، خیریه و همچنين اردوهای جهادی دانشگاه‌های منطقه ها و مناطق سیل زده دعوت کرد تا با حضور در منطقه ها و مناطق سیل‌زده در راستای امدادرسانی به آسیب‌دیدگان کوشا باشند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام دکتر غلامرضا غفاری آمده است:
بارش نزولات آسمانی و همچنين وقوع سیل در برخی استان‌های کشور موجب بروز خسارات و همچنين آسیب جدی برای برخی هم وطنان عزیزمان گردید و همچنين شادی روزهای آغازین سال شمسي نو را در کام آنان تلخ نمود.
معاونت فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم ضمن ابراز همدردی از عموم دانشجویان فعال در کانون‌های هلال احمر، امداد و همچنين نجات، خیریه و همچنين اردوهای جهادی در دانشگاه‌های منطقه ها و مناطق آسیب دیده دعوت می‌نماید تا در راستای ایفای رسالت خود با کنش مسئولانه نسبت به وقایع جامعه که از بایسته های راهبرد دانشگاه اجتماعی است در کنار دستگاه‌ها و همچنين نهادهای مسٶل در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و همچنين کاهش آلام آنان کوشا باشند.
همچنین از مسئولان فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه‌ها و همچنين مٶسسات آموزش عالی در خواست می‌مي شود اهتمام و همچنين مساعدت‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای تسهیل زمینه‌های مشارکت دانشجویان فعال به عمل آورند.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دانشجویان فعال کانونی منطقه ها و مناطق سیل‌زده در امدادرسانی به سیل‌زدگان کوشا باشند در تاریخ ۱۱ January 1398 | 10:58 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *