دانش و همچنين تجربه مراکز علم و همچنين فناوری در خدمت ارتقاء و همچنين رونق تولید داخلی قرار می‌گیرد – شریف

دانش و همچنين تجربه مراکز علم و همچنين فناوری در خدمت ارتقاء و همچنين رونق تولید داخلی قرار می‌گیرد – شریف

به نقل از شریف: دانش و همچنين تجربه مراکز علم و همچنين فناوری در خدمت ارتقاء و همچنين رونق تولید داخلی قرار می‌گیرد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در پیام تبریک سال شمسي نو به شهروندان و مردم شهر ایران و همچنين جامعه دانشگاهی کشور تاکید کرد: به حول و همچنين قوه الهی، آمادگی کامل داریم در سال شمسي پیش رو که از سوی مقام معظم رهبری، سال شمسي “رونق تولید” نام گذاری شده است، تمامی دانش و همچنين تجربه مراکز علم و همچنين فنآوری را برای بررسي کننده و پروهشگر شدن اشتغال و همچنين تولید در کشور، در خدمت ارتقاء و همچنين رونق تولیدات داخلی قرار دهیم.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل پیام نوروزی دکتر منصور غلامی به شرح زیر است:

یا مقلب القلوب و همچنين الابصار… یا مدبرالیل و همچنين النهار
یا محول الحول و همچنين الاحوال… حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال شمسي نو و همچنين بهار پرطراوت را که نشانه اقتدار و قدرت لایزال الهی و همچنين تجدید حیات طبیعت می‌باشد به تمامی شهروندان و مردم شهر ایران و همچنين بخصوص جوانان عزیز تبریک و همچنين تهنیت عرض می کنم. تقارن این نوشدن را با میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی (ع) را به تفعل و فال نیک و همچنين نیک اختری شهروندان و مردم شهر عزیزمان و همچنين دوستداران آن هم حضرت می گیریم و همچنين سالی سرشار از سلامتی، برکت و همچنين معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و همچنين سبحان برای ایشان مسئلت دارم.
در سالی که گذشت خانواده آموزش عالی، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، مدیران و همچنين مسوولین با تلاش فراوان و همچنين صادقانه، این مجموعه گرانقدر را با موفقیت به پیش بردند و همچنين شاهد دستآوردهای ارزشمند علمی و همچنين فنآورانه متعدد بودیم. قراردادن دانش و همچنين یافته های علمی و همچنين فناوری های جدید در خدمت جامعه، تلاش برای کیفی سازی آموزش در تمامی مراکز آموزش عالی، تربیت دانش آموختگان ماهر و همچنين کارآفرین با حفظ جایگاه علمی ایران عزیز در سطح جهانی از اهداف مهمی بود که در سال شمسي قبل برای رسیدن به آنها همکاران عزیز زحمات شبانه روزی کشیدند.
در سال شمسي ۹۸ نیز تمامی همت و همچنين تلاش جامعه علمی کشور برای ادامه مسیر در کسب توفیقات و همچنين توسعه خدمت به جامعه در ضمن حفظ جایگاه جهانی خواهد بود. ساماندهی آموزش عالی به منظور ارتقای کیفی و همچنين افزایش کارایی و همچنين اثر گذاری منابع و همچنين امکانات در رسیدن به اهداف برنامه جذاب و جالب و خوب ای شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های مهم وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری خواهد بود.
به حول و همچنين قوه الهی، آمادگی کامل داریم در سال شمسي پیش رو که از سوی مقام معظم رهبری، سال شمسي “رونق تولید” نام گذاری شده است، تمامی دانش و همچنين تجربه مراکز علم و همچنين فنآوری را برای بررسي کننده و پروهشگر شدن اشتغال و همچنين تولید در کشور، در خدمت ارتقاء و همچنين رونق تولیدات داخلی قرار دهیم.
در پایان برای همه شهروندان و مردم شهر عزیز ایران و همچنين بخصوص همکاران ارجمند آرزوی سلامت و همچنين سربلندی دارم.
 

دانش و همچنين تجربه مراکز علم و همچنين فناوری در خدمت ارتقاء و همچنين رونق تولید داخلی قرار می‌گیرد در تاریخ ۱ January 1398 | 9:52 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *