دست يار آموزشی وزارت علوم از دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان بازدید کرد – شریف

دست يار آموزشی وزارت علوم از دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان بازدید کرد – شریف

به نقل از شریف: دست يار آموزشی وزارت علوم از دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان بازدید کرد

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر دست يار آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری امروز (یکشنبه) از قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان به ویژه قسمت و بخش‌های آزمایشگاهی و همچنين تأسیسات که در سیل اخیر، دچار خسارت‌هایی شده بود، بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه لرستان، در این بازدید که با همراهی دکتر احمد مرادپور دست يار عمرانی استاندار لرستان، دکتر خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان و همچنين معاونان این دانشگاه صورت گرفت، دکتر خسرو شاکرمی رئیس دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص سیل اخیر ارائه کرد.
دکتر خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان توضیح داد: در صورتي که اقدامات پیشگیرانه در دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان توسط نیروها و همچنين عوامل، صورت نمی‌گرفت به مراتب، خسارات بیشتری به این دانشکده وارد می‌شد.
دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان، در نزدیکی فرودگاه خرم آباد قرار دارد و همچنين در سیلاب اخیر، به علت طغیان آب‌های حوزه کوهستانی بالادست دانشکده، دچار خساراتی شد.
دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، بعد از بازدید از قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان، راهی شهرستان پلدختر شد, از منطقه ها و مناطق سیلابی این شهرستان و همچنين همچنین مرکز آموزش عالی شهرستان پلدختر (وابسته به دانشگاه لرستان) نیز بازدید نماید.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷
 

دست يار آموزشی وزارت علوم از دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه لرستان بازدید کرد در تاریخ ۲۷ January 1398 | 10:35 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *