دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز اردیبهشت‌ماه سال شمسي جاری برگزار می‌مي شود – شریف

دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز اردیبهشت‌ماه سال شمسي جاری برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز اردیبهشت‌ماه سال شمسي جاری برگزار می‌مي شود

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از برگزاری دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز با همکاری نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور در روزهای ۱۰ و همچنين ۱۱ اردیبهشت‌ماه سال شمسي جاری به میزبانی دانشگاه اصفهان خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدتقی نظرپور اظهار داشت: این همایش که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، روسا، معاونان اداری مالی، دبیران عمرانی منطقه ها و مناطق دهگانه و همچنين دبیران شوراهای راهبری مدیریت سبز دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری برگزار می‌مي شود، زمینه مناسبی برای ارائه نقل از عملکرد دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی در حوزه مدیریت سبز و همچنين انتقال تجربیات داخلی و همچنين بین‌المللی است.
وی با اشاره به برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنين سیاست‌های حمایتی وزارت علوم از توسعه و همچنين نهادینه کردن دانشگاه سبز، حفظ محیط‌زیست، بهره بري و استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر و همچنين بهینه‌سازی مصرف آب و همچنين انرژی در دانشگاه‌ها و همچنين در راستای سیاست‌های بالادستی نظام شامل سیاست اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری گفت: برگزاری همایش‌هایی با موضوع مدیریت سبز و همچنين دانشگاه سبز در مجموعه آموزش عالی در راستای ترویج، تقویت و همچنين نهادینه کردن این موضوع در دانشگاه‌ها با بهره‌گیری از ظرفیت داخلی و همچنين تجربیات دانشگاه‌های پیشرو سایر کشورها است.
«دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز» با حضور مقامات، مدیران و همچنين صاحب‌نظران داخلی و همچنين مدعوین بین‌المللی همراه با نشست و همچنين کارگاه‌های تخصصی مرتبط با حوزه مدیریت سبز در طول دو روز برگزار می‌مي شود.
گفتنی است اولین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز در بهمن ماه سال شمسي ۹۶ با حضور گسترده دانشگاه‌ها و همچنين تعدادی از مهمان‌های خارجی به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد با موفقیت برگزار شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز اردیبهشت‌ماه سال شمسي جاری برگزار می‌مي شود در تاریخ ۲۴ January 1398 | 9:59 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *