سرپرست صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد – شریف

سرپرست صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی دکتر ناصر مطیعی را به سمت «سرپرست صندوق رفاه دانشجویان» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مطیعی آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص، شایستگی و همچنين تجارب ارزنده جنابعالی و همچنين بر اساس پیشنهاد دست يار وزیر و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان و همچنين به استناد تبصره ۲ ماده ۴ قانون تشکیل صندوق رفاه دانشجویان تصويب شده و مصوب قانون ۴/۱۱/۱۳۷۱ مجلس شورای اسلامی، به موجب این حکم به سمت “سرپرست صندوق رفاه دانشجویان” منصوب می شوید.

امیدوارم با سعی و همچنين اهتمام جنابعالی و همچنين بر اساس اهداف و همچنين سیاست‌های حکومت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين بهره‌مندی از تجربه‌های مفید کارشناسان محترم و همچنين جلب مشارکت دانشگاهیان، گام‌های مؤثری در افزایش خدمت رسانی و همچنين ارتقای رفاه دانشجویان بردارید.

انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط و همچنين قانون مندی آن هم صندوق نهایت اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر ناصر مطیعی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران در رشته است که به مدت دو سال شمسي از سال شمسي ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ مسئولیت صندوق رفاه دانشجویان را به دست داشته است.

وزیر علوم همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های مهندس ذوالفقار یزدان مهر، رئیس سابق صندوق رفاه دانشجویان در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

سرپرست صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد در تاریخ ۲۵ January 1398 | 9:50 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *