لزوم انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و همچنين پژوهشی در حوزه سیل‌های اخیر – شریف

لزوم انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و همچنين پژوهشی در حوزه سیل‌های اخیر – شریف

به نقل از شریف: لزوم انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و همچنين پژوهشی در حوزه سیل‌های اخیر

دکتر مسعود برومند،دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با تأکید بر لزوم انجام کارهای تحقیقاتی و همچنين پژوهشی درزمینهٔ سیل‌های اخیر، گفت: در صورت بازنگری بودجه سال شمسي ۹۸، برای خوزستان، لرستان و همچنين گلستان اعتبارات و همچنين طرح‌های ویژه‌ای در نظر گرفته می‌مي شود.        

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر برومند در جلسه هم‌اندیشی دانشگاهیان در خصوص مدیریت سیل و همچنين مسئولیت اجتماعی دانشگاه که امروز (یک‌شنبه) در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، با اشاره به جایگاه دانشگاه‌های نسل سه و همچنين دانشگاه کارآفرین گفت: در صورتي که دانشگاه و همچنين پژوهش به درد شهروندان و مردم شهر و همچنين زندگی آن هم‌ها نخورد، ارزشی ندارد و همچنين همه تلاش ما برای این است که شهروندان و مردم شهر از آن هم بهره بري و استفاده کنند.
وی درخصوص اقدامات انجام‌شده در دانشگاه شهید چمران اهواز در پی حوادث اخیر، عنوان کرد: در وزارت علوم تلاش خواهیم کرد با دانشکده‌هایی مانند دانشکده دامپزشکی، دانشکده کشاورزی، دانشکده علوم تربیتی که به‌روش مستقیم درگیر مسائل سیل خواهند بود همکاری‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را داشته باشیم.
دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، افزود: دانشگاه شهید چمران اهواز این ظرفیت را دارد که در حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف ازجمله کشاورزی، آب و همچنين… با مسئولان استانی تعامل داشته باشد.
دکتر برومند تصریح کرد: دانشگاهیان باید احساس کنند نماینده واقعی شهروندان و مردم شهر خواهند بود و همچنين در دانشگاه شهید چمران اهواز نیز طرح‌هایی دیده مي شود که شاید نیازمند تيم‌های علمی و همچنين تخصصی سایر دانشگاه‌ها باشد.
گفتنی است این نشست با حضور دکتر نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و همچنين پشتیبانی مسائل پژوهش و همچنين فناوری وزارت، دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنين جمعی از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه برگزار شد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

لزوم انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و همچنين پژوهشی در حوزه سیل‌های اخیر در تاریخ ۲۵ January 1398 | 8:35 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *