متوسط دریافتی دانشگاه‌ها به حدود ۹۰ قسمت و بخش اعتبار ابلاغی سال شمسي ۹۷ می‌رسد – شریف

متوسط دریافتی دانشگاه‌ها به حدود ۹۰ قسمت و بخش اعتبار ابلاغی سال شمسي ۹۷ می‌رسد – شریف

به نقل از شریف: متوسط دریافتی دانشگاه‌ها به حدود ۹۰ قسمت و بخش اعتبار ابلاغی سال شمسي ۹۷ می‌رسد

دکتر محمدتقی نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری درخصوص آخرین اطلاعات در زمینه تخصیص نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه و همچنين پرداختی‌های خزانه به دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری گفت: مقرر شده است عدم پرداخت خزانه در تخصیص ارسالی آخر سال شمسي ۹۷ نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه از محل ذخیره ارزی ۹۷ پرداخت گردد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور اظهار داشت: با این پرداخت، متوسط دریافتی دانشگاه‌ها به حدود ۹۰ قسمت و بخش اعتبار ابلاغی سال شمسي ۹۷ می‌رسد.
به گفته دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، باقیمانده تخصیص تا ۱۰۰ قسمت و بخش به صورت تنخواه از اعتبار سال شمسي ۹۸ پرداخت خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همه هماهنگی‌ها صورت می‌پذیرد تا تنخواه دریافتی در سال شمسي جاری خارج از اعتبار ابلاغی سال شمسي ۹۸ منظور مي شود.
دکتر نظرپور تصریح کرد: درخصوص مراکز پژوهشی و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری نیز مقرر گردید تا عدم پرداختی خزانه در انتهای سال شمسي ۹۷ به تخصیص‌های ارسالی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب از محل صندوق ذخیره ارزی پرداخت مي شود.
وی یادآور شد: در صورتی که این پرداخت اقدام مي شود به روش متوسط دریافتی مراکز پژوهشی از بودجه ابلاغی سال شمسي ۹۷ معادل ۸۵/۶۰ قسمت و بخش و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری نیز معادل ۸۷/۴۱ قسمت و بخش می‌رسد.

وی یادآور شد: در صورتی که این پرداخت اقدام مي شود به روش متوسط دریافتی مراکز پژوهشی از بودجه ابلاغی سال شمسي ۹۷ معادل ۸۶،۶۰ قسمت و بخش و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری نیز معادل ۸۷،۴۱ قسمت و بخش می‌رسد.‌‌‌‌‌‌‌
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

متوسط دریافتی دانشگاه‌ها به حدود ۹۰ قسمت و بخش اعتبار ابلاغی سال شمسي ۹۷ می‌رسد در تاریخ ۲۲ January 1398 | 1:39 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *