نشست هم‌اندیشی وزیر علوم با استادان و همچنين صاحب‌نظران برجسته دانشگاه‌ها و همچنين موسسات آموزش عالی کشور – شریف

نشست هم‌اندیشی وزیر علوم با استادان و همچنين صاحب‌نظران برجسته دانشگاه‌ها و همچنين موسسات آموزش عالی کشور – شریف

به نقل از شریف: نشست هم‌اندیشی وزیر علوم با استادان و همچنين صاحب‌نظران برجسته دانشگاه‌ها و همچنين موسسات آموزش عالی کشور

نشست هم‌اندیشی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با جمعی از استادان و همچنين صاحب‌نظران برجسته دانشگاه‌ها و همچنين موسسات آموزش عالی کشور فردا (دوشنبه) برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست که به همت مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و همچنين با حضور نمایندگان بیش از ۷۰ دانشگاه، مرکز پژوهشی و همچنين پارک علم و همچنين فناوری سراسر کشور برگزار خواهد شد، محورهای اساسی همچون “تعامل دانشگاه با جامعه” (مسئولیت اجتماعی دانشگاه) و همچنين نیز “نظام مدیریت آموزش عالی” مورد بحث و همچنين تبادل نظر صاحب‌نظران قرار می گیرد.
گفتنی است سال شمسي قبل نیز نخستین نشست هم‌اندیشی با استادان برجسته دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی و همچنين پژوهشی کشور، در راستای نقش‌آفرینی اعضای هیئت علمی در حل معضلات کشور برگزار شد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷
 

نشست هم‌اندیشی وزیر علوم با استادان و همچنين صاحب‌نظران برجسته دانشگاه‌ها و همچنين موسسات آموزش عالی کشور در تاریخ ۲۵ January 1398 | 12:09 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *