اثربخشی صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری بیش از قبل می‌مي شود – شریف

اثربخشی صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری بیش از قبل می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: اثربخشی صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری بیش از قبل می‌مي شود

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری تاکید کرد: اطمینان دارم با حمایت اعضای باتجربه‌ای که در کارگروه صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری گردهم آمده‌اند، اثربخشی این صندوق‌ها بیشتر از قبل خواهد بود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی، دکتر منصور غلامی در سی و همچنين نهمین جلسه کارگروه صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری با اشاره به اینکه امروز با توفیقات خوبی که در صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری به وجود آمده، فرصتی پدید آمده است تا بتوان به گلایه‌های فعالان این حوزه‌ها پاسخ داد، اظهارداشت: باید از فرصت به وجود آمده نهایت بهره بري و استفاده را ببریم و همچنين ضمن پاسخ به گلایه‌ها میزان رضایت‌مندی‌ها را افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری به تا حال به توفیقات خوبی دست یافته‌اند، گفت: تا به امروز گزارشی در مورد اینکه تسهیلاتی که از سوی صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری اعطا شده، با مشکل مواجه شده باشد و همچنين یا به خود این صندوق‌ها آسیب وارد کرده، نداشته‌ایم که نشان از عملکرد مثبت این صندوق‌ها دارد. اطمینان دارم با حمایت اعضای باتجربه‌ای که در کارگروه صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری گردهم آمده‌اند توقیفات این صندوق‌ها بیشتر از قبل خواهد بود.
وزیر علوم در ادامه ضمن تقدیر از سرويس ها و خدمات صندوق نوآوری و همچنين شکوفایی به شرکت‌های دانش بنیان و همچنين فناوری، تصریح کرد: فعالیت‌هایی که به تا حال در صندوق نوآوری انجام شده، قابل قبول بوده و همچنين عملکرد و همچنين رویکرد این صندوق نیز مثبت بوده است.
دکتر غلامی بحث نظارت و همچنين ارزیابی آنلاین صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری را مهم توصیف کرد و همچنين گفت: این کار باید سرلوحه برنامه جذاب و جالب و خوب کاری همه صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری باشد تا در صورتي که نگرانی هم وجود دارد آنها را به روش کامل برطرف کرده و همچنين مستمرا نظارت و همچنين کنترل وجود داشته باشد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

اثربخشی صندوق‌های پژوهش و همچنين فناوری بیش از قبل می‌مي شود در تاریخ ۲ March 1398 | 8:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *