انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سه وزارت خانه علوم، بهداشت و همچنين آموزش و همچنين پرورش – شریف

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سه وزارت خانه علوم، بهداشت و همچنين آموزش و همچنين پرورش – شریف

به نقل از شریف: انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سه وزارت خانه علوم، بهداشت و همچنين آموزش و همچنين پرورش

وزیران «علوم، تحقیقات و همچنين فناوری»، «بهداشت، درمان و همچنين آموزش پزشکی» و همچنين «آموزش و همچنين پرورش» با امضای تفاهم‌نامه‌ای مشترک بر ایجاد همکاری و همچنين همگرایی بیشتر و همچنين متمرکز در تعالی بخشیدن به مقوله آموزش تاکید کردند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی، دکتر سعید نمکی و همچنين دکتر محمد بطحائی با امضای این تفاهم‌نامه و همچنين با محور قرار دادن «دهه سرآمدی آموزش»، ایجاد همگرایی در سیاست‌گذاری‌ها، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌ها و همچنين تصمیم‌گیری‌های آموزشی و همچنين نیز همکاری مشترک برای توجه به وجوه مغفول یا کمتر پرداخته‌شده در امر آموزش شامل اخلاق آموزشی، ترویج آموزش، تکریم پیشکسوتان آموزش، شیوه‌های نوین آموزش و همچنين طرح راهکارهای اعتلای آموزش را در دستور کار سه وزارت خانه متبوع قرار دادند.
بر اساس آنچه در این تفاهم‌نامه آمده است؛ با توجه به اهمیت مقوله آموزش در فرهنگ‌سازی، ترویج و همچنين تولید علم، تربیت نیروی انسانی متخصص، تسریع و همچنين تسهیل پیشرفت و همچنين توسعه متوازن جامعه، سه وزارت خانه‌ای که متولی این امر از دبستان تا دانشگاه خواهند بود، سهمی شایسته‌تر از پیش را، با همسویی و همچنين همگرایی بیشتر دنبال خواهند کرد.
تدوین و همچنين اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مشترک و همچنين مستقل در فاصله زمانی ۳ تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه هر سال شمسي (دهه سرآمدی آموزش) برای جلب توجه انظار و افکار عمومی و همچنين همه قسمت و بخش‌ها و همچنين نهادهای مرتبط با مقوله آموزش نیز شامل مفاد این تفاهم نامه است.
گفتنی است این تفاهم‌نامه همزمان با برگزاری «چهارمین همایش ملی آموزش عالی» و همچنين در دهه سرآمدی آموزش به امضای سه وزیر رسید.
ل.م ۵۴/

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سه وزارت خانه علوم، بهداشت و همچنين آموزش و همچنين پرورش در تاریخ ۱۱ February 1398 | 3:12 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *