انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين دانشگاه پیام نور – شریف

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين دانشگاه پیام نور – شریف

به نقل از شریف: انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين دانشگاه پیام نور

تفاهم‌نامه تأسیس مراکز نوآوری و همچنين توسعه فناوری، میان معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دانشگاه پیام نور به امضا رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حاشیه مراسم پاسداشت مقام معلم که امروز (شنبه) در دانشگاه پیام‌نور برگزار شد، تفاهم‌نامه‌‌ای بین دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين این دانشگاه به منظور تأسیس مراکز نوآوری و همچنين توسعه فناوری منعقد شد.
دکتر مسعود برومند در این ارتباط و رابطه گفت: این تفاهم‌نامه در جهت سیاست وزارت علوم در راستای میل دانشگاه‌ها به سمت دانشگاه کارآفرین و همچنين ایجاد ارتباطی نظام‌مند بین پارک‌های علم و همچنين فناوری و همچنين دانشگاه پیام نور برای بهره بري و استفاده از فضاهای راکد و همچنين زیر ساخت‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است تا دانشجویان بتوانند در هر نقطه‌ای امکانات را به ثروت ملی تبدیل کنند.
وی با بیان اینکه وزارت علوم پشتیبانی‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري از دانشجویان را انجام می‌دهد، افزود: شورایی برای پیشبرد اهداف این تفاهم‌نامه پیش‌بینی شده است که براساس آن هم، از اعضای هیئت علمی و همچنين دانشگاه پیام نور برای هدایت واحدهای فناور در مراکز رشد بهره بري و استفاده خواهد شد‌.
در این آیین همچنین شبکه ارتباطی هوشمند دانشگاه پیام نور (شاهد) رونمایی شد. از مزیت‌های این شبکه تخصصی می‌قدرت به آموزش مجازی، تعامل نزدیک کاربران و همچنين مهندسين و متخصصين، ارائه سرويس ها و خدمات پژوهشی، دسترسی به بانک‌های علمی داخلی و همچنين خارجی، کاهش حجم فعالیت‌های فیزیکی، آموزش از راه دور و همچنين اطلاع‌رسانی سریع و همچنين تخصصی اشاره کرد.
ز.ح ۷۴/ ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷
 

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم و همچنين دانشگاه پیام نور در تاریخ ۱۴ February 1398 | 4:18 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *