تصویب برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی در آینده نزدیک/ ضرورت تلاش بیش از پیش در جهت ارتقای کیفیت آموزش عالی – شریف

تصویب برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی در آینده نزدیک/ ضرورت تلاش بیش از پیش در جهت ارتقای کیفیت آموزش عالی – شریف

به نقل از شریف: تصویب برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی در آینده نزدیک/ ضرورت تلاش بیش از پیش در جهت ارتقای کیفیت آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در جمع مسئولان و همچنين دانشگاهیان فیروزآباد از تصویب برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی در آینده نزدیک خبر داد و همچنين بر ضرورت تلاش بیش از پیش همگان در جهت ارتقای کیفیت آموزش عالی تاکید کرد.

دربه نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی، به منظور بازدید از مرکز آموزش عالی فیروزآباد، وارد این شهرستان شد و همچنين در ابتدا از ساختمان در حال ساخت این مرکز بازدید کرد و همچنين از نزدیک در جریان پیشرفت کار قرار گرفت.
وزیر علوم، در جمع مسئولان و همچنين دانشگاهیان فیروزآباد با بیان اینکه آموزش عالی کشور در مرحله تغییر و همچنين تحول قرار دارد اظهار داشت:
در دوره نسبتاً طولانی، واحدهای متعدد آموزش عالی در کشور ایجاد شد و همچنين هم اکنون با کاهش داوطلبان این مراکز و همچنين دانشگاه‌ها با چالش‌های متعددی روبه‌رو خواهند بود.
وی، از برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی خبر داد و همچنين گفت: این طرح مراحل پایانی فرآیند اجرایی‌سازی را طی می‌کند و همچنين تا ۳ماه آینده مورد تصویب مراجع قانونی قرار می‌گیرد و همچنين ابلاغ می‌مي شود.
دکتر غلامی خاطر نشان کرد: در طرح آمایش و همچنين ساماندهی آموزش عالی، با نگاه راهبردی و همچنين استراتژیک، برای دانشگاه‌ها ماموریت‌های مشخص تعریف شده تا موثر واقع شوند.
وی ظهار داشت: آنچه مسلم است آن هم است که همگان تلاش کنند کیفیت آموزش عالی بیش از پیش ارتقا یابد.
در ابتدای این دیدار، دکتر مردانی رئیس مرکز آموزش عالی فیروزآباد، کرمپور، نماینده شهروندان و مردم شهر فیروزآباد، قیر و همچنين کارزین و همچنين فراشبند در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و همچنين المسلمین هاشمی زاده، امام و پيشوا جمعه فیروزآباد و همچنين سید کمال علوی، فرماندار فیروزآباد، به بیان دیدگاه‌ها و همچنين مطالبی درخصوص مسائل آموزش عالی شهرستان فیروزآباد پرداختند.
در این بازدید اعضای هیات رئیسه دانشگاه شیراز، رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس و همچنين دست يار استاندار فارس نیز حضور داشتند.
ل.م ۵۴/ ع. ع۵۷

تصویب برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کلان برای ساماندهی آموزش عالی در آینده نزدیک/ ضرورت تلاش بیش از پیش در جهت ارتقای کیفیت آموزش عالی در تاریخ ۱ February 1398 | 12:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *