تقویت حوزه فناوری؛ از اولویت‌های وزارت علوم – شریف

تقویت حوزه فناوری؛ از اولویت‌های وزارت علوم – شریف

به نقل از شریف: تقویت حوزه فناوری؛ از اولویت‌های وزارت علوم

دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم و همچنين رئیس مرکز هیئت‌هاى امنا و همچنين هیئت ممیزه مرکزی در نشست با اعضای شورا و همچنين هیئت ممیزه دانشگاه خلیج فارس اظهار داشت: تقویت حوزه فناوری از اولویت‌های وزارت علوم است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه خلیج‌فارس، دکتر باقری ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت‌های دانشگاه خلیج‌فارس گفت: همه ما دغدغه توسعه استان‌های کشور را داریم و همچنين امروز باید با بررسی و همچنين رفع ایرادات و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات به خصوص معظلات و مسائل و مشکلات جوانان تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه تقویت حوزه فناوری از اولویت‌های وزارت علوم است، گفت: با تخصیص مبالغ، در اختیار گذاشتن فرصت مطالعاتی و همچنين بهبود ارتباط با صنعت، واگذاری اختیار در تاسیس مرکز پژوهشی و همچنين پژوهشکده‌ها به دانشگاه‌ها، چاپ نشریات علمی پژوهشی و همچنين تقویت بنیان انجمن‌های علمی شامل فعالیت‌هایی بوده است که در راستای تعالی و همچنين ایجاد فضای مناسب برای پیشرفت کار علمی در دانشگاه‌ها در دست انجام‌است.
مهناز:
بازدید از مرکز آی سی تی و همچنين سرويس ها و خدمات اینترنت اشیا و همچنين شهرستان هوشمند، مرکز کارآفرینی و همچنين نوآوری و همچنين ایستگاه تحقیقات آبزیان پژوهشکده خلیج فارس از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سفر یک روزه قائم مقام وزیر علوم به بوشهر بود.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

تقویت حوزه فناوری؛ از اولویت‌های وزارت علوم در تاریخ ۴ February 1398 | 7:59 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *