تلاش دانشجویان با امید به اصلاح مسائل؛ زمینه‌ساز رشد همه‌جانبه آنها – شریف

تلاش دانشجویان با امید به اصلاح مسائل؛ زمینه‌ساز رشد همه‌جانبه آنها – شریف

به نقل از شریف: تلاش دانشجویان با امید به اصلاح مسائل؛ زمینه‌ساز رشد همه‌جانبه آنها

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در نشست با دبیران کانون‌ها، تشکل‌های دانشجویی، انجمن‌های علمی و همچنين شورای صنفی دانشجویان دانشگاه شیراز، اظهار داشت: دانشجویان با امید به اصلاح مسائل تلاش می‌کنند و همچنين این زمینه‌ساز رشد همه‌جانبه آنهاست.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، دکتر غلامی در این نشست گفت: هم اکنون تاب‌آوری بین تشکل‌های دانشجویی زیاد شده و همچنين با آرامش در کنار یکدیگر مشغول فعالیت خواهند بود.
دکتر غلامی با بیان اینکه سیاست‌گذاری در سطوح کلان وزارت علوم برگرفته از اسناد بالادستی است و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اجرایی توسط وزارت مشخص می‌مي شود تاکید کرد: همه برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها نشات گرفته از قانون بودجه، نقشه جامع علمی کشور و همچنين قانون تشکیل وزارت علوم می‌باشد.
دکتر غلامی خاطر نشان کرد: کارگروه تحول، بررسی و همچنين تجدیدنظر عناوین و همچنين محتوای دروس دانشگاهی، در وزارت علوم فعال شده و همچنين تلاش می‌مي شود که کیفیت آموزشی بهبود یابد.
در این نشست دبیران کانون‌ها، تشکل‌های دانشجویی، انجمن‌های علمی و همچنين شورای صنفی دانشجویان دانشگاه، به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.
ضرورت توجه بیشتر به کرسی‌های آزاد اندیشی، مشکل ساختاری انجمن‌های علمی، مسائل دانشجویی و همچنين صنفی، لزوم تجهیز و همچنين بهسازی خوابگاه و همچنين غذاخوری دانشجویان، تقویت و همچنين گسترش فعالیت‌های فرهنگی، اجرای طرح نخبه فرهنگی، توجه بیشتر به علوم انسانی و همچنين کمبود بودجه برای فعالیت‌های پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مهمترین مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان بود.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

تلاش دانشجویان با امید به اصلاح مسائل؛ زمینه‌ساز رشد همه‌جانبه آنها در تاریخ ۳ February 1398 | 6:27 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *