تورنمنت بین‌المللی ورزش دانشگاهی در ارومیه برگزار می‌مي شود – شریف

تورنمنت بین‌المللی ورزش دانشگاهی در ارومیه برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: تورنمنت بین‌المللی ورزش دانشگاهی در ارومیه برگزار می‌مي شود

تورنمنت بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی با حضور تیم‌هایی از کشورهای ایران، آذربایجان، عراق و همچنين ترکیه در ۴ رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به همت هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان آذربایجان غربی و همچنين مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ارومیه تورنمنت بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی با حضور تیم‌هایی از کشورهای ایران، آذربایجان، عراق و همچنين ترکیه برگزار می مي شود.
رحیم شریف رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی استان آذربایجان غربی در خصوص این مسابقات گفت: این مسابقات به استناد به تفاهم نامه و همچنين تعاملات بین دانشگاه‌های کشورهای ایران و همچنين کشورهای هم جوار و همچنين مسلمان و همچنين جهت گسترش روابط برگزار می‌مي شود.
وی گفت: طبق توافق به‌عمل آمده مقرر گردید این رقابتها در چهاررشته والیبال، فوتسال، بدمینتون و همچنين تنیس روی میز در قسمت پسران جوان و همچنين به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار مي شود.
این تورنمنت از تاریخ ۴ الی ۹ اردیبهشت ماه وبا شرکت دانشگاههای وان ترکیه، آتاتورک ارزروم ترکیه، تکنیک ارزروم ترکیه، سوران عراق، صلاح الدین عراق و همچنين لبنان بیروت از کشور لبنان و همچنين دانشگاه ارومیه، علوم پزشکی ارومیه، غیر انتفاعی آذرآبادگان ارومیه و همچنين دانشگاه تبریز با حضور بیش از ۲۲۰ فرد يا شخص شرکت کننده برگزار خواهد شد.
افتتاحیه این رقابت‌ها روز پنج‌شنبه ۵اردیبهشت ماه در سالن طوبی دانشگاه ارومیه خواهد بود و همچنين مراسم اختتامیه روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات شهید چمران این دانشگاه برگزار خواهد شد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

تورنمنت بین‌المللی ورزش دانشگاهی در ارومیه برگزار می‌مي شود در تاریخ ۴ February 1398 | 7:55 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *