حضور پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی با بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب در سی‌و همچنين دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب – شریف

حضور پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی با بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب در سی‌و همچنين دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب – شریف

به نقل از شریف: حضور پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی با بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب در سی‌و همچنين دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

انتشارات پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، در طی سال شمسي‌های قبل حدود ۴۰۰عنوان کتاب را به چاپ رسانده که همه این عناوین در سی و همچنين دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به علاقه‌مندان عرضه می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، این پژوهشکده در بازه زمانی سی‌ویکمین نمایشگاه تا سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهران ۵۲ عنوان کتاب جدید منتشر کرده است.
اعضای هیئت علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری هر روز در غرفه این پژوهشکده واقع در سالن ناشران عمومی در شبستان، راهرو شماره ۲۶، غرفه شماره ۳۱۵ حضور خواهند داشت و همچنين علاقه‌مندان و همچنين پژوهشگران می‌توانند برای آشنایی بیشتر با اعضا و همچنين تيم‌های علمی این پژوهشکده در این غرفه حاضر شوند.

 

فردی که در مدیریت آموزش عالی فعالیت می‌کند اساساً بدون کتاب‌های پژوهشکده نمی‌تواند کار کند

دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بازدیدی که از غرفه پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران داشت در پاسخ به اینکه نمایشگاه کتاب امسال را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: نقطه مهم این است که با توجه به وضعیت کاغذ و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات موجود همین که ناشران هنوز سرپا خواهند بود خیلی ارزشمند است و همچنين این نشان می‌دهد که هنوز در کشورمان کتاب زنده است.
وی در پاسخ به اینکه پژوهشکده و همچنين انتشارات آن هم را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: فردی که در مدیریت آموزش عالی فعالیت و همچنين زندگی می‌کند اساساً بدون کتاب‌های پژوهشکده نمی‌تواند کار کند. این کتاب‌ها را به همه مدیران دانشگاهی و همچنين همه کسانی که در آموزش عالی کار می‌کنند و همچنين حرف می‌زنند توصیه می‌کنم. انصافاً کتاب‌ها خوب انتخاب می‌مي شود، خوب منتشر می‌مي شود و همچنين بسیار قابل بهره بري و استفاده است.
سی و همچنين دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با پیام «خواندن توانستن است»، از چهارم تا چهاردهم اردیبهشت ماه در مصلای تهران برگزار می‌مي شود.
ل.م ۵۴

حضور پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنين اجتماعی با بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب در سی‌و همچنين دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در تاریخ ۱۱ February 1398 | 11:50 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *