دبیرکل نهاد همکاری اقتصادی تيم D۸ با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دیدار و همچنين گفت‌وگو کرد – شریف

دبیرکل نهاد همکاری اقتصادی تيم D۸ با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دیدار و همچنين گفت‌وگو کرد – شریف

به نقل از شریف: دبیرکل نهاد همکاری اقتصادی تيم D۸ با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دیدار و همچنين گفت‌وگو کرد

داتو‌کو جعفرکوشاری دبیرکل نهاد همکاری‌های اقتصادی کشورهای در حال توسعه (D۸)، در حاشیه اولین نشست هیئت امنای دانشگاه بین‌المللی D۸ با دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دیدار و همچنين گفت‌وگو کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بوعلی سینا، در این دیدار دکتر غلامی ضمن تشکر از دبیرکل بابت حمایت همه جانبه از تاسیس دانشگاه دی ۸ در ایران بر این نقطه تاکید کرد که دانشگاه مذکور به تمامی دول عضو نهاد همکاری اقتصادی تعلق دارد و همچنين بر حمایت وزات علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از آغاز به کار دانشگاه خبر داد.
داتو‌کو جعفرکوشاری دبیرکل نهاد همکاری اقتصادی بر ضرورت و همچنين اهمیت تاسیس دانشگاه بین‌المللی دی ۸ برای نهاد و همچنين همه دول عضو تاکید کرد.
وی اعلام کرد: در دیدارهای اخیر دوجانبه با مقامات دول عضو به موضوع تاسیس این دانشگاه اشاره کرده و همچنين حکومت‌ها نیز از تاسیس آن هم در ایران و همچنين در شهرستان همدان استقبال نموده اند.
همچنین در این دیدار، طرفین بر اهمیت ارتباط صنعت با دانشگاه تاکید کردند.
ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

دبیرکل نهاد همکاری اقتصادی تيم D۸ با وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دیدار و همچنين گفت‌وگو کرد در تاریخ ۱۱ February 1398 | 8:20 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *