زمین چمن مصنوعی دانشکده هنر و همچنين معماری دانشگاه بوعلی سینا به بهره‌برداری رسید – شریف

زمین چمن مصنوعی دانشکده هنر و همچنين معماری دانشگاه بوعلی سینا به بهره‌برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: زمین چمن مصنوعی دانشکده هنر و همچنين معماری دانشگاه بوعلی سینا به بهره‌برداری رسید

دکتر مجتبی صدیقی دست يار وزیر علوم و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان با حضور در شهرستان همدان، زمین چمن مصنوعی دانشکده هنر و همچنين معماری دانشگاه بوعلی سینا، به مساحت یک‌هزار متر مربع و همچنين با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال را افتتاح کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بوعلی سینای همدان، دکتر صدیقی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: سراهای دانشجویی، نیاز جدی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز عالی کشور خواهند بود که باید مورد توجه قرار بگیرند.
وی با بیان اینکه طرح ارتقای سراهای دانشجویی در مدت سه سال شمسي انجام شده، افزود: به تا حال ۵۸۷ سرای دانشجویی در کل کشور ارتقا یافته است.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان تصریح کرد: در مجموع یک‌هزار و همچنين ۵۰ خوابگاه دانشجویی داریم، درحالی‌که در وزارت علوم ۷۵ هزار ظرفیت خوابگاهی نیاز است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب وزارت علوم ساخت ۲۰۰ خوابگاه تا پایان سال شمسي ۱۳۹۸ در سطح کشور است که برای ساخت آن هم از پتانسیل قسمت و بخش خصوصی و همچنين خیرین نیز بهره بري و استفاده خواهد شد.
دکتر صدیقی با اشاره به اینکه سال شمسي قبل در ۲۶ طرح موافقت اصولی، در ۲۶ دانشگاه کشور، درخواست ۱۱۷ میلیارد تومان تسهیلات داشته‌ایم، بیان کرد: وضعیت رفاه دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا در کشور نسبتاً مطلوب است.
وی درخصوص برگزاری المپیاد ورزش‌های همگانی خبر داد: المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان، تابستان ۱۳۹۸، در ۹ رشته ورزشی با حضور ۴ هزار دانشجوی دختر و همچنين پسر از سراسر کشور در دانشگاه بوعلی سینا و همچنين دانشگاه الزهرا (س) برگزار می‌مي شود.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان در زمینه تغذیه دانشجویان و همچنين روند مطلوب کردن غذاخوری‌های دانشجویی یادآور شد: برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها در راستای بهبود کیفیت غذاها و همچنين قرار است آشپزخانه‌ها از شکل سنتی به صنعتی تبدیل مي شود.
وی با بیان اینکه به تا حال ۱۱۵ آشپزخانه دانشجویی از شکل سنتی به صنعتی تبدیل شده است، گفت: در کنار غذاخوری‌های دانشجویی ۱۰۵ رستوران مکمل نیز در دانشگاه‌ها برای تنوع‌بخشی غذاهای دانشجویی راه‌اندازی شده است.
گفتنی است در جریان این سفر، دکتر صدیقی و همچنين هیأت همراه ضمن بازدید از مجموعه خوابگاه‌ها و همچنين سلف‌های غذاخوری دانشجویی و همچنين فضاهای ورزشی دانشگاه بوعلی سینا، نمایشگاه هفته سراهای دانشجویی این دانشگاه را نیز افتتاح کرد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

زمین چمن مصنوعی دانشکده هنر و همچنين معماری دانشگاه بوعلی سینا به بهره‌برداری رسید در تاریخ ۸ February 1398 | 5:31 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *