ضرورت برپایی نمایشگاه‌ در راستای توانمندسازی اقشار کارآفرین، هنرمند و همچنين دانشجو – شریف

ضرورت برپایی نمایشگاه‌ در راستای توانمندسازی اقشار کارآفرین، هنرمند و همچنين دانشجو – شریف

به نقل از شریف: ضرورت برپایی نمایشگاه‌ در راستای توانمندسازی اقشار کارآفرین، هنرمند و همچنين دانشجو

زهرا کیاسالاری، مشاور وزیر علوم، در مسائل بانوان و همچنين خانواده، امروز (چهارشنبه) در آیین اختتامیه نمایشگاه منطقه‌ای توانمندی‌های دانشجویان دختر در زمینه مد، لباس و همچنين صنایع دستی، با بیان اینکه چنین اقداماتی در کشور باعث توسعه خواهد شد، اظهارداشت: ایجاد نمایشگاه‌ در راستای توانمندسازی اقشار کارآفرین، هنرمند و همچنين دانشجو است و همچنين این امر بسیار ارزشمند است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کوثر، دکتر کیاسالاری در این آیین عنوان کرد: صحنه‌های این نمایشگاه آنقدر پهناور و بزرگ و همچنين زیبا است که باید در فرصت طولانی از غرف‌ ها بازدید مي شود، خلاقیت و همچنين نوآوری بسیار دیده می‌مي شود از این حرکت دانشگاه قدردانی می‌کنیم.
مشاور وزیر علوم، در مسائل بانوان و همچنين خانواده افزود: بانوان در زمینه‌های متنوع و گوناگون و مختلف به خصوص مد، لباس و همچنين صنایع دستی بسیار توانمندی دارند، همچنین دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين زنان بسیار خلاق و همچنين نوآور خواهند بود که باید مورد حمایت قرار گیرند و همچنين این رسالت بر دوش ما مسئولان است تا فرصتی برای بروز توانمندی‌ها پیدا مي شود.
وی زنان را آینده‌سازان جامعه عنوان کرد و همچنين افزود: آینده‌سازان واقعی جامعه اشخاص خلاق، ایده‌پرداز و همچنين نوآوری خواهند بود که کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل‌های جدیدی ایجاد می‌کنند و همچنين به دنبال آن هم توانمندی‌های دیگری نیز در جامعه بروز پیدا می کند.
وی با بیان اینکه دانشگاه بهترین عرصه خلاقیت و همچنين آموزش این امر مهم است اظهار داشت: دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده ما باید برای ساخت مملکت آماده باشند.
ل.م۵۴

ضرورت برپایی نمایشگاه‌ در راستای توانمندسازی اقشار کارآفرین، هنرمند و همچنين دانشجو در تاریخ ۱۱ February 1398 | 5:06 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *