هر پژوهشی که در دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد بایستی به مبحث علوم انسانی آن هم نیز توجه کرد – شریف

هر پژوهشی که در دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد بایستی به مبحث علوم انسانی آن هم نیز توجه کرد – شریف

به نقل از شریف: هر پژوهشی که در دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد بایستی به مبحث علوم انسانی آن هم نیز توجه کرد

نشست معاونان پژوهش و همچنين فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی منطقه ۷ کشور با حضور دکتر مسعود برومند، دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، در این نشست دکتر برومند، با تاکید بر توجه دانشگاه به موضوعات علوم انسانی گفت: هر پژوهشی که در دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد بایستی به مبحث علوم انسانی آن هم نیز توجه کرد.
دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم تصریح کرد: از طرح‌های کاربردی که بتواند بر روی کیفیت زندگی اشخاص جامعه اثرگذار باشد استقبال و همچنين حمایت کنیم.
دکتر همتی نژاد، مدیر مسائل پژوهشی دانشگاه شیراز هم در این نشست به بیان اولویت‌های پژوهشی منطقه ۷ کشور پرداخت .
وی، انرژی و همچنين صنایع تبدیلی، سلامت ایمنی و همچنين محیط زیست، آب، آسیب‌های اجتماعی، فناوری اطلاعات و همچنين ارتباطات و همچنين گردشگری و همچنين هنرهای صناعی را از اولویت‌های پژوهشی دانشگاه‌های منطقه ۷ برشمرد.
در ادامه معاونان پژوهشی دانشگاه‌های خلیج فارس، صنعتی شیراز، فسا و همچنين یاسوج به ارائه نقل از فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه خود پرداختند.
ل.م۵۴/

هر پژوهشی که در دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد بایستی به مبحث علوم انسانی آن هم نیز توجه کرد در تاریخ ۴ February 1398 | 2:02 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *