پلمپ ۲۵ واحد صنفی فروش پایان‌نامه توسط پلیس امنیت – شریف

پلمپ ۲۵ واحد صنفی فروش پایان‌نامه توسط پلیس امنیت – شریف

به نقل از شریف: پلمپ ۲۵ واحد صنفی فروش پایان‌نامه توسط پلیس امنیت

دکتر حسین سیمایی صراف دست يار حقوقی و همچنين مسائل مجلس وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از اقدام امروز پلیس امنیت در‌خصوص پلمپ ۲۵ واحد صنفی عرضه و همچنين فروش پایان‌نامه خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سیمایی صراف با اعلام این خبر اظهار داشت: بعد از چندماه پیگیری و همچنين پیرو پرونده‌های قضایی که علیه عرضه‌کنندگان پایان‌نامه تشکیل شده بود، بازپرس دادسرای فرهنگ و همچنين رسانه یک دستور قضایی موثر برای پیگیری این موضوع توسط پلیس امنیت صادر کرد.
وی افزود: پلیس امنیت هم از قبل با عملیات تجسس نسبت به شناسایی تعدادی از واحدهای صنفی عرضه‌کننده پایان‌نامه اقدام کرده بود و همچنين امروز معاونت حقوقی و همچنين مسائل مجلس وزارت علوم و همچنين پلیس امنیت، وارد میدان شدند و همچنين حدود ۲۵ واحد عرضه‌کننده را شناسایی کردند.
دست يار حقوقی و همچنين مسائل مجلس وزارت علوم، گفت: سیستم‌های کامپیوتری این مراکز ضبط و همچنين درب واحدها برای رسیدگی قضایی پلمپ شد.
به گفته دکتر سیمایی صراف، تعدادی از شکایت‌های واصله به واسطه تحقیقات میدانی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين نقل از‌های مردمی تهیه و همچنين پرونده‌های متعدد در دادسرای رسانه برای این موضوع تشکیل شد.
وی خاطرنشان کرد: دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از قوه قضائیه به‌خصوص دادسرای فرهنگ و همچنين رسانه، بازپرس این دادسرا و همچنين پلیس امنیت به دلیل انجام این اقدام و همچنين اجابت کردن درخواست وزارت علوم تشکر و همچنين تقاضا کرده است که پلیس امنیت به این اقدام موثر خود ادامه دهد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

پلمپ ۲۵ واحد صنفی فروش پایان‌نامه توسط پلیس امنیت در تاریخ ۱۵ February 1398 | 10:06 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *