اثربخشی هدف اصلی در حوزه آموزش عالی کشور است – شریف

اثربخشی هدف اصلی در حوزه آموزش عالی کشور است – شریف

به نقل از شریف: اثربخشی هدف اصلی در حوزه آموزش عالی کشور است

مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسائل فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، در آیین افتتاحیه اولین نمایشگاه چالش‌ها و همچنين نیازهای صنایع و همچنين نهاد‌های استان آذربایجان شرقی گفت: اثربخشی هدف اصلی در حوزه آموزش عالی کشور است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان شرقی، دکتر مهدی کشمیری در این آیین، به فعالیت‌های وزارت علوم در حوزه مباحث علمی اشاره کرد و همچنين افزود: در دهه‌های قبل نیاز کشور در حوزه آموزش و همچنين پژوهش بود ولی در حال حاضر نیاز کشور در حوزه مباحث علمی، فناوری و همچنين نوآوری بیش از پیش احساس می‌مي شود.
به گفته وی، خوشبختانه پیشرفت‌های خوبی نیز در این حوزه ایجاد شده است که پیامدهای مفید آن هم در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف قابل رویت می‌باشد و همچنين از مهم‌ترین نتایج آن هم می‌قدرت به توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، ایجاد و همچنين توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنين توسعه نوآوری در کشور اشاره کرد.
مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسائل فناوری وزارت علوم، هدف اصلی در حوزه آموزش عالی را اثربخشی دانست و همچنين افزود: ادبیاتی مانند دانشگاه کارآفرین، دانشگاه ارزش آفرین، دانشگاه ثروت آفرین بایستی پررنگ مي شود و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است صنایع، واحدهای تحقیق و همچنين توسعه خود را ارتقاء داده و همچنين واحدهای صنعتی نیز خود را به این حوزه وارد نمایند. 
وی خاطرنشان کرد: ماموریت حساس و همچنين خطیری بر دوش کلیه محققان، فناوران و همچنين اساتید است و همچنين حال که این حرکت عظیم شروع شده است بایستی به ثمربخشی و همچنين اثربخشی برسد و همچنين از دستاوردهای آن هم، شهروندان و مردم شهر شریف کشورمان بهره‌مند شوند.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

اثربخشی هدف اصلی در حوزه آموزش عالی کشور است در تاریخ ۳۰ March 1398 | 2:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *