بهره مندی دانشجویان رشته های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی از امکانات وزارت جهاد کشاورزی برای گذراندن دوره کاروزی – شریف

بهره مندی دانشجویان رشته های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی از امکانات وزارت جهاد کشاورزی برای گذراندن دوره کاروزی – شریف

به نقل از شریف: بهره مندی دانشجویان رشته های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی از امکانات وزارت جهاد کشاورزی برای گذراندن دوره کاروزی

با امضای تفاهم نامه میان وزارت خانه‌های علوم،‌ تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين جهاد کشاورزی، دانشجویان رشته های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دوره کارورزی خود را در وزارت جهاد کشاورزی و همچنين سایر دستگاه‌های اجرایی دولتی و همچنين غیردولتی مرتبط خواهند گذراند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه اجرایی ماده «۲۳»  قانون افزایش بهره‌وری قسمت و بخش کشاورزی و همچنين منابع طبیعی تصويب شده و مصوب قانون مجلس شورای اسلامی برای کارورزی دانشجویان رشته‌های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی بین وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين وزیر جهاد کشاورزی امضاء و همچنين به همراه شیوه‌نامه اجرایی این توافق به دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی مجری برگزاری دوره‌های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی برای اجرا ابلاغ شد.
با اجرای این شیوه‌نامه از ظرفیت‌های وزارت جهاد کشاورزی و همچنين سایر دستگاه‌های اجرایی دولتی و همچنين قسمت و بخش غیردولتی در اجرای طرح کارورزی دانشجویان این رشته‌ها بهره بري و استفاده خواهد شد.
در این دوره‌ها دانشجویان با زمینه‌های کسب تجربه و مهارت بالا مرتبط با رشته‌های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی و همچنين توانمندسازی آنان برای وارد شدن به بازار اشتغال و همچنين کسب و همچنين کار و همچنين ترغیب آنها برای شناخت ظرفیت‌های خوداشتغالی قسمت و بخش کشاورزی و همچنين منابع طبیعی آشنا خواهند شد.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

بهره مندی دانشجویان رشته های کشاورزی و همچنين منابع طبیعی از امکانات وزارت جهاد کشاورزی برای گذراندن دوره کاروزی در تاریخ ۲۸ March 1398 | 11:14 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *