دومین نشست کارگروه علمی – فناوری ایران و همچنين سوئیس برگزار می مي شود – شریف

دومین نشست کارگروه علمی – فناوری ایران و همچنين سوئیس برگزار می مي شود – شریف

به نقل از شریف: دومین نشست کارگروه علمی – فناوری ایران و همچنين سوئیس برگزار می مي شود

دکتر حسین سالارآملی، قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین‌الملل و همچنين رییس مرکز همکاری‌های علمی بین المللی گفت: دومین نشست کارگروه علمی – فناوری جمهوری اسلامی ایران و همچنين کشور سوئیس از ۲۶ تا ۲۹ خردادماه ۱۳۹۸، در شهرستان برن آغاز به کار می‌ کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سالارآملی با بیان اینکه، سوئیس یکی از کشورهای هدف همکاری های علمی دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری می‌باشد، گفت: در این نشست، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آتی همکاری‌های علمی دو کشور برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی می‌مي شود و همچنين ۱۶ پروژه مشترک فی‌مابین نهایی می‌گردد.
هیئت ایرانی به سرپرستی دکتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین‌الملل و همچنين با حضور روسای دانشگاه‌های صنعتی اصفهان، صنعتی شریف، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، شیراز، زنجان، رئیس پژوهشگاه پلیمر و همچنين پتروشیمی از وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و همچنين دست يار دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنين دست يار دانشگاه آزاد اسلامی در این کارگروه علمی – فناوری شرکت خواهند کرد.
گفتنی است در سال شمسي ۲۰۱۷ میلادی، وزیر، روسا و همچنين نمایندگان ۱۹ دانشگاه و همچنين پژوهشگاه سوئیسی اولین کارگروه علمی کشور را در تهران برگزار نموده اند.
ل.م ۵۴

دومین نشست کارگروه علمی – فناوری ایران و همچنين سوئیس برگزار می مي شود در تاریخ ۲۰ March 1398 | 6:10 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *