دکتر ابطحی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان» منصوب شد – شریف

دکتر ابطحی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر ابطحی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان» منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر سیدمهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان را با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر ابطحی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم و همچنين با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، اهتمام ورزید.
دکتر سیدمهدی ابطحی متولد سال شمسي ۱۳۴۴و عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان است.
وی دوره کارشناسی خود را در رشته راه و همچنين ساختمان در دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد عمران راه و همچنين ترابری را در دانشگاه علم و همچنين صنعت و همچنين دکترای عمران راه و همچنين ترابری را از دانشگاه علم و همچنين صنعت اخذ کرده است.
دکتر ابطحی چاپ بیش از ۵۵ مقاله در نشریات علمی معتبر بین‌المللی و همچنين داخلی، چاپ بیش از ۷۰ مقاله در کنفرانس‌های بین‌المللی و همچنين داخلی، انجام بیش از ۴۵ طرح پژوهشی خاتمه یافته با صنعت، ثبت ۵ اختراع و همچنين تألیف ۳ جلد کتاب را در کارنامه فعالیت‌های علمی و همچنين پژوهشی خود دارد.
از سوابق مدیریتی و همچنين اجرایی وی می‌قدرت به دست يار دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان (۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴) و همچنين دست يار پژوهش و همچنين فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان (۱۳۹۲ تا تیرماه ۱۳۹۷) اشاره کرد. دکتر ابطحی از تیرماه سال شمسي ۱۳۹۷ به تا حال ریاست شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان را عهده‌دار بوده است.
وزیر علوم همچنین ضمن پذیرش استعفای دکتر سید محمود مدرس هاشمی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های وی در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷
 

دکتر ابطحی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان» منصوب شد در تاریخ ۵ March 1398 | 12:00 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *