دکتر بریدلقمانی به سمت «سرپرست دانشگاه یزد» منصوب شد – شریف

دکتر بریدلقمانی به سمت «سرپرست دانشگاه یزد» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر بریدلقمانی به سمت «سرپرست دانشگاه یزد» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر قاسم بریدلقمانی را به سمت سرپرست دانشگاه یزد منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر بریدلقمانی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه یزد منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، اهتمام ورزید.

دکتر قاسم بریدلقمانی متولد سال شمسي ۱۳۵۱ در شهرستان یزد است. وی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنين مدارک کارشناسی ارشد و همچنين دکترای خود را نیز در رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه شهید باهنر کرمان دریافت نموده است.

وی از مهر ماه ۱۳۸۰ همکاری خود را با دانشکده ریاضی دانشگاه یزد آغاز کرده و همچنين در حال حاضر استاد پایه ۲۲ این دانشگاه است.

از سوابق اجرایی دکتر بریدلقمانی می‌قدرت به مسئولیت‌هایی نظیر مدیر تيم علوم کامپیوتر، دست يار پژوهشی مجتمع علوم، دست يار آموزشی پژوهشی دانشکده ریاضی، رئیس دانشکده ریاضی، دبیر هیئت ممیزه، عضو هیئت اجرایی جذب و همچنين دست يار آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکتر محمدصالح اولیاء، رئیس سابق دانشگاه یزد در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر اولیاء هفته قبل با حکم دکتر اردکانیان، وزیر نیرو، به‌ سمت دست يار تحقیقات و همچنين منابع انسانی این وزارت منصوب شد.

ل.م۵۴/ع.ع۵۷

دکتر بریدلقمانی به سمت «سرپرست دانشگاه یزد» منصوب شد در تاریخ ۲۵ March 1398 | 1:25 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *