دکتر رضائی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اراک» منصوب شد – شریف

دکتر رضائی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اراک» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر رضائی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اراک» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر حمیدرضا رضائی آشتیانی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی اراک منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر رضائی آشتیانی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی اراک منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، اهتمام ورزید.

دکتر حمیدرضا رضائی آشتیانی متولد سال شمسي ۱۳۵۹، در شهرستان اراک است و همچنين عضو هیئت علمی دانشگده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اراک می‌باشد و همچنين مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی خود را در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه علم و همچنين صنعت ایران گذرانده است.

از سوابق اجرایی وی می‌قدرت به دست يار دانشجویی و همچنين فرهنگی دانشگاه صنعتی اراک، مسئول آزمایشگاه و همچنين کارگاه‌های دانشکده مکانیک، مدیر تيم آموزشی و همچنين پژوهشی مهندسی مکانیک، رئیس دانشکده مهندسی مکانیک، رئیس مرکز تحقیقات آلومینیوم، مدیر فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه، دبیر شعبه انجمن مهندسی ساخت و همچنين تولید ایران در استان مرکزی، عضو هیئت اجرایی جذب دانشگاه صنعتی اراک، عضو کار تيم بررسی صلاحیت عمومی مشترک دانشگاه های تفرش و همچنين صنعتی اراک و همچنين دبیر چهاردهمین کنفرانس ملی ساخت و همچنين تولید ایران اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکتر محسن نجفی، رئیس سابق دانشگاه صنعتی اراک در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دکتر رضائی آشتیانی به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی اراک» منصوب شد در تاریخ ۲۱ March 1398 | 12:09 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *