دکتر علی محمد نیک بخت به سمت «سرپرست پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی» منصوب شد – شریف

دکتر علی محمد نیک بخت به سمت «سرپرست پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر علی محمد نیک بخت به سمت «سرپرست پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر علی محمد نیک بخت را به سمت «سرپرست پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر نیک بخت آمده است:

با عنایت به استعفای آقای دکتر حسن حیدری از مسئولیت ریاست پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی و همچنين پذیرش آن هم ، ضمن تشکر از زحمات و همچنين آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری ، به موجب این حکم تا انتصاب رئیس جدید به سرپرستی پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان و همچنين پیروی از آموزه های اسلامی و همچنين مبانی علمی ، ماموریت ها و همچنين وظایف محوله را بر پایه قوانین ، سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های تصويب شده و مصوب قانون حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمایید.

دکتر نیک بخت دانشیار تيم مهندسی مکانیک پیوسته دانشگاه ارومیه است و همچنين پیش از این مدیریت پژوهشی و همچنين فناوری ومدیریت روابط بین الملل دانشگاه ارومیه، عضویت در شورای پژوهش و همچنين مرکز رشد پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی را عهده دار بوده است.

ر.ب۴۵/ع.ع۵۷

 

دکتر علی محمد نیک بخت به سمت «سرپرست پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی» منصوب شد در تاریخ ۲۶ March 1398 | 4:56 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *