دکتر مطیعی به سمت «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب شد – شریف

دکتر مطیعی به سمت «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر مطیعی به سمت «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی دکتر ناصر مطیعی را به سمت «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مطیعی آمده است:
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و همچنين تجارب ارزنده جنابعالی، بر اساس پیشنهاد دست يار وزیر و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان، به استناد تبصره ۲ ماده ۴ قانون صندوق رفاه دانشجویان و همچنين بر اساس مصوبه هیئت امنای آن هم صندوق، به موجب این حکم به سمت «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب می‌شوید.
امیدوارم با اهتمام به تحقق اهداف و همچنين سیاست‌های حکومت، اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی، بهره‌مندی از تجربه‌های مفید کارشناسان محترم و همچنين جلب مشارکت دانشگاهیان، گام‌های مؤثری در افزایش خدمت‌رسانی و همچنين ارتقای رفاه دانشجویان بردارید.
انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی و همچنين تقویت نظم، انضباط و همچنين قانون‌مندی آن هم صندوق به نحو بایسته بکوشید.
دکتر ناصر مطیعی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در رشته اقتصاد توسعه کشاورزی است که به مدت دو سال شمسي از سال شمسي ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ مسئولیت صندوق رفاه دانشجویان را به دست داشته است.
دکتر مطیعی از تاریخ ۲۴ فروردین ماه سال شمسي‌جاری، با حکم وزیر علوم، مسئولیت سرپرستی صندوق رفاه دانشجویان را به دست گرفت.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷
 

دکتر مطیعی به سمت «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب شد در تاریخ ۵ March 1398 | 1:17 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *