دکتر منصور زراءنژاد به سمت «سرپرست دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر» منصوب شد – شریف

دکتر منصور زراءنژاد به سمت «سرپرست دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر منصور زراءنژاد به سمت «سرپرست دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر منصور زراءنژاد را به سمت سرپرست دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر زراءنژاد آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، اهتمام ورزید.
دکتر منصور زراء‌نژاد متولد سال شمسي ۱۳۳۶ در شهرستان خرمشهر است. وی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و همچنين کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد، به ترتیب در دانشگاه‌های علامه طباطبایی و همچنين تربیت مدرس تحصیل کرده است و همچنين در مقطع دکتری در رشته اقتصاد از دانشگاه بیرمنگام انگلستان در سال شمسي ۱۳۷۸ فارغ التحصیل شده است.
وی از سال شمسي ۱۳۶۶ همکاری خود با دانشگاه شهید چمران اهواز را آغاز کرده و همچنين هم اکنون با مرتبه استادی پایه ۴۰ در دانشگاه یادشده مشغول به فعالیت علمی، پژوهشی و همچنين تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنين دکتری است.
از سوابق اجرایی دکتر زراءنژاد می‌قدرت به مسئولیت‌هایی مانند مدیریت تيم، معاونت دانشکده، ریاست دانشکده اقتصاد، معاونت مسائل دفاعی دانشگاه، معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر در مقاطع زمانی متنوع و گوناگون و مختلف، مشاور اقتصادی استاندار سابق خوزستان و همچنين عضویت در انجمن‌های علمی متنوع و گوناگون و مختلف شامل انجمن علمی اقتصادی اسلامی ایران اشاره کرد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکتر لطف‌ا… خواجه‌پور، رئیس سابق دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

دکتر منصور زراءنژاد به سمت «سرپرست دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر» منصوب شد در تاریخ ۲۶ March 1398 | 11:24 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *