دکتر کوروش نوذری به سمت «سرپرست دانشگاه مازندران» منصوب شد – شریف

دکتر کوروش نوذری به سمت «سرپرست دانشگاه مازندران» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر کوروش نوذری به سمت «سرپرست دانشگاه مازندران» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر کوروش نوذری را به سمت سرپرست دانشگاه مازندران منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر نوذری آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه مازندران منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، اهتمام ورزید.
دکترکوروش نوذری متولد ۱۳۵۰ در شهرستان سوادکوه است. وی مقطع کارشناسی خود را از دانشگاه کرمان در رشته ریاضی و همچنين مقطع کارشناسی ارشد و همچنين دکترای خود را در رشته فیزیک در گرایش گرانش و همچنين کیهان‌شناسی از دانشگاه صنعتی شریف اخذ کرده است.
وی  از ۱۳۷۸ به عنوان عضو هیئت علمی تيم فیزیک دانشگاه مازندران مشغول فعالیت است و همچنين اکنون استاد پایه ۳۰ این دانشگاه می‌باشد.
دکتر نوذری دارای حدود ۲۰۰ مقاله در مجلات معتبر بین‌المللی با چند هزار ارجاع می‌باشد و همچنين درسال ۱۳۹۸ از سوی فدراسیون سرآمدان علمی ایران به عنوان یکی از ۷۵ سرآمد علمی کشور در همه علوم انتخاب شد و همچنين چندین بار به عنوان پژوهشگر ممتاز دانشگاه مازندران و همچنين نیز استان مازندران در حوزه علوم پایه معرفی شده است.
از سوابق اجرایی وی می‌قدرت به مدیریت تيم فیزیک(دو دوره غیرمتوالی)، معاونت اداری و همچنين مالی دانشکده علوم پایه، مدیرامور پژوهشی دانشگاه مازندران و همچنين دست يار اداری و همچنين مالی دانشگاه مازندران (در دو مقطع متنوع و گوناگون و مختلف) اشاره کرد.
دکتر نوذری همچنین در دوره‌های متعددی به عنوان عضو کمیسیون تخصصی علوم پایه و همچنين نیز هیئت ممیزه دانشگاه فعالیت داشته و همچنين دارند و همچنين از مهم‌ترین عضویت‌های وی می‌قدرت عضویت در انجمن بین‌المللی اختر فیزیکدانان و همچنين عضویت پیوسته در انجمن‌های فیزیک و همچنين نجوم ایران را نام برد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکتر یحیی طالبی رستمی، رئیس سابق دانشگاه مازندران در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

دکتر کوروش نوذری به سمت «سرپرست دانشگاه مازندران» منصوب شد در تاریخ ۲۷ March 1398 | 12:50 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *